Në Shitje €200,000
 • 10 dhoma
 • 10 banjo
 • 500
*-VILE  ME 10 DHOMA. *-NE CDO DHOME KA TUALET DHE KUZHIN GATIMI. *-SIPERFAQE E TRUALLIT 500M2. *-ME HIPOTEK. *- NE GOLEM. *-CMIMI:200000EURO.

Në Shitje €140,000
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 100
*-APARTAMENT 2+1. *- SIPERFAQE 100M2. *- KA 2 TUALETE . ( NJE ME DRITARE.) *- KATI I 3 BANIM. *- KA PARKIM PERSONAL. ME SIPERFAQE 13.7M2. ME CMIM 15000EURO. *-RRUGA GJON MUZAKA. *-CMIMI:140000EURO.

Në Shitje €160,000
 • dhoma
 • banjo
 • 70
-*AMBIENT BIZNESI NE SHITJE -*SIPERFAQJA : 70 M2 -*VENDNDODHJA : RR. PETRO NINI LUARASI -*CMIMI : 160000 EURO -*AKTUALISHT BAR-KAFE

Në Shitje €140,000
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 140.8
*-Apartament 2+1 ne shitje me siperfaqe 140.8m2 prane bllokut Vasil Shanto.  *-Kati i 4.  *-Me hipotek.  *-Cmimi:140000euro.

Në Shitje €65,000
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 57
*-APARTAMENT 1+1. *- NDERTIM I RI. *-KATI I 2. *-SIPERFAQE 57M2. *-ORJENTIMI:LINJE -PERENDIM. *- ME HIPOTEK. *-VENDENDODHJA:PRANE LICEUT ARTISTIK. *-CMIMI:65000EURO 

Në Shitje €35,500
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 78
*-SHITET  *-APARTAMENT *-SIPERFAQJA 78 M2 *-RRUGA BULEVARDI BLU KAMEZ *-CMIMI 35500 EURO

Në Shitje €67,000
 • 3 dhoma
 • banjo
 • 97 M2
*-APARTAMENT 2+1 NE SHITJE *-SIPERFAQJA : 97 M2 *-VENDNDODHJA : YZBERISHT, PRANE KMY *-KATI I 8 *-MOBILIM MODERN *-CMIMI : 67000 EURO

Në Shitje €125,000
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 79.63
*-AMBINET ME SIPERFAQE 79.63 M2. *-KATI I 2. *- NDERTIM I RI. *- VENDENDODHJA: RRUGA KOMUNA E PARISIT. ME HYRJE NGA RRUGA KRYESORE. *-ME HIPOTEK   *NJESI . *-CMIMI:125000EURO.

Në Shitje €2400M2
 • dhoma
 • banjo
 • 56
*-DYQAN NE SHITJE *-SIPERFAQJA : 56 M2 E BRENDSHME + 4M2 SHKALLE *-VENDNDOHJA : KOMUNA E PARISIT *-CMIMI : 2400 EURO M2

Në Shitje €51,600
 • dhoma
 • banjo
 • 43M2
*-SHITET DYQAN ME HIPOTEKE. *-DYQANI ESHTE I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ AKTIVITETI. *-SIPERFAQE: 43M2, ME TUALET. *-VENDNDODHJA: UNAZA E RE, PRANE DEUTCH COLOR, NGJITUR ME PALLATIN MESAPLIK. *-CMIM

Në Shitje €100,000
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 64
*-AMBJENT BIZNESI NE SHITJE. *-SIPERFAQE 62 M2. *-CMIMI: 100.000 EURO *-AMBJENTI ESHTE I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ AKTIVITETI. *-SHUME I PERSHTATSHEM PER ZYRA, NOTER, AVOKAT, PARUKERI ETJ. *-UJE / DR

Në Shitje €100,000
 • dhoma
 • banjo
 • 2000 + 300
*-PRONA NDODHET PRANE PLEPAVE, DURRES *-PRONA PERBEHET NGA 2,000 M2 TOKE DHE 300 M2 NDERTESE, E CILA AKTUALISHT FUNKSIONON SI PUNISHTE MOBILIERIE *-PRONA DISPONON DOKUMENTA TE RREGULLTA HIPOTEKORE DHE