Në Shitje €69,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 99
*-APARTAMENT 2+1. *- NDERTIM I RI. *- PUNIME CILESORE. *- KATI 4. *-SIPERFAQE 99M2. *-TEK FRESKU: *-CMIMI:69000EURO.

Në Shitje €1200M2
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 93
*-SHITET DYQAN ME SIPERFAQE 93M2. *-PRANE LIQENIT ARTIFICIAL. *-I PERSHTATSHEM PER BAR -KAFE OSE ZYRA. *-CMIMI:1200EURO M2. 

Në Shitje €35,000
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 59
*-APARTAMENT 1+1. *- SIPERFAQE 59M2. *- KATII 4. *- ORJENTIMI :VERI-PERENDIM -LINDJE. *-MEHIPOTEK. *-VENDENDODHJA : PRANE  PALLATIT ME SHIGJETA. *-CMIMI:35000EURO.

Në Shitje €70,000
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 40
*-SHITET DYQAN *-ME HIPOTEKE *-KATI 1 *-1 BANJO *-SIPERFAQJA 40M2 *-CMIMI 70.000 EURO *-PRANE UNIVERSITETIT EUROPIAN

Në Shitje €51,500
 • 2 dhoma
 • banjo
 • 74
-*APARTAMENT 2+1 NE SHITJE -*SIPERFAQJA : 74 M2 -*VENDNDODHJA : RR. VANGJEL CAPO -*KATI I 4 -*NDERTIM EKZISTUES -*ASHENSOR PRIVAT -*CMIMI : 51500 EURO
fallback-no-image-11944

Në Shitje €31,000
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 68
*-SHITET APARTAMENT *-1+1 *-SIPERFAQJA 68 M2 *-PRANE TOP CHANEL KASHAR *-CMIMI 31.000 EURO

Në Shitje €126,000
 • 2 dhoma
 • banjo
 • 140
-*APARTAMENT 2+1 NE SHITJE -*SIPERFAQJA : 140 M2 -*VENDNDODHJA : RR. BARDHYL, PRANE FARMACISE 10 -*KATI I 2 -*CMIMI : 126000 EURO

Në Shitje €300,000
 • 8 dhoma
 • 2 banjo
 • 350
*-OKAZION SHITET VILE 3KT+MAGAZINE+TOKE 2000M2 *-SIPERFAQJA TOTALE E VILES 350M2 *-SIPERFAQJA E TOKES 2000 M2 *-SIPERFAQJA E MAGAZINES 200 M2 *-RRUGA LLAZI MIHO – 200 M LARG URES SE BESHIRIT *-C

Në Shitje €120,000
 • 2+1 dhoma
 • 2 banjo
 • 124.7
124.7 m2 DHOMA 2 SALLON  + BALLKON  RRETH  E QARK SHTEPISE +  TENDA BANJO 2 E MOBILUAR FRIGORIFER + MOBILJE +  TV + AIR CONDICIONER CMIMI  120000 EURO

Në Shitje €10000LEKEM2
 • dhoma
 • banjo
 • 4050
*-SHITET TRUALL ME SIPERFAQE 4050M2.*-VENDENDODHJA :PRANE BIRRA KORCES NE KORCE .*- ME DOKUMETACION TE RREGULLT.*-CMIMI:10000LEKE M2.

Në Shitje €2500EUROM2
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 60 M2
*-SHITET AMBJENT (DYQAN) SE BASHKU ME BIZNESIN MARKET. *-ME HIPOTEKE. *-SIPERFAQE: 60 M2, KU PERFSHIHET EDHE NJE MAGAZINE MALLI DHE TUALET. *-KATI I PARE, PALLAT I RI. *-MARKETI DISPONON EDHE 6 FRIGOR

Në Shitje €4900000LEKE
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 76
*-APARTAMENT NE SHITJE 2+1+BALLKON.*-KATI I 4.*-SIPERFAQE: 76M2 *-CMIMI: 4900000 LEKE.*-VENDNDODHJA: RRUGA DEMOKRACIA, PRANE UNIVERSITETIT BUJQESOR.*-APARTAMENTI ESHTE ME HIPOTEKE DHE SHITET I MOBILUA