Në Shitje €170,000
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 280
*-VILE  ME 2 KATE. *-SIPERFAQE KATIT 140M2. *-SIPERFAQE TOTALE 280M2. *- SIPERFAQE TRUALLI 420M2. *-ADRESA:LAGJIA  4 HERONJTE.VLORE. *-CMIMI:170000EURO.

Në Shitje €690,000
 • 6 dhoma
 • 5 banjo
 • 350
*-Kjo vile fantastike ndodhet vetem 15 kilometra nga qendra e Tiranes. *- Ajo pozicionohet ne mes te pemeve frutore, ne nje peisazh te mrekullueshem, ne mes te qetesise dhe ajerit te paster.  *-V

Në Shitje €45,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 56M2
-*SHITET APARTAMENT 1+1 -*RRUGA :ALI DEMI -*KATI : 5 -*SIPERFAQJA : 56 M2 -*CMIMI: 45.000 EURO

Në Shitje €75,000
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 40
*-SHITET KLINIK DENTARE E KOPLETUAR*-SIPERFAQE 40M2.*-NDERTIM I RI.*- ME HIPOTEKE.*- KATI I 2.*- VENDENDODHJA :KOMUNA E PARISIT TIRANE.*-CMIMI:75000EURO.

Në Shitje €115,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 92
*-APARTAMENT 2+1. *-NDERTIM I RI. *- KATI I 2. *-SIPERFAQE 92M2. *- ME HIPOTEK. *- ORJENTIMI:VERI -JUG. *-VENDENDODHJA:RRUGA E KAVAJES PRANE XHAMISE. *-CMIMI:115000EURO.
fallback-no-image-12258

Në Shitje €35,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 77
*-SHITET  *-APARTAMENT *-SIPERFAQJA 77 M2 *-RRUGA BULEVARDI BLU KAMEZ *-CMIMI 35 MIJE EURO

Në Shitje €280,000
 • dhoma
 • banjo
 • 650 M2
*-SHTEPI PRIVATE NE SHITJE *-SIPERFAQJA : 650 M2 *-VENDNDODHJA : RR. ILIA SHYTI *-3 AMBIENTE *-CMIMI : 280000 EURO

Në Shitje €70,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 68
*-SHITET APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR DHE I RINOVUAR *-SIPERFAQJA 68 M2 *-RRUGA KONGRESI I LUSHNJES *-CMIMI 70.000 EURO

Në Shitje €70,000
 • dhoma
 • banjo
 • 120
*-SHTEPI PRIVATE NE SHITJE *-SIPERFAQJA : 120 M2 *-VENDNDODHJA : RR. MARUBI, PRANE SPITALIT USHTARAK *-1 KAT *-GJENDJE SHUME E MIRE *-CMIMI : 70000 EURO

Në Shitje €213,150
 • dhoma
 • banjo
 • 147 M2
*-SHITET DYQAN. *-KATI 1, ME HIPOTEKE. *-VENDNDODHJA: PRANE KRISTAL CENTER, NGJITUR ME UNAZEN E RE, BUZE RRUGE. *-CMIMI: 213.150 EURO I DISKUTUSHEM. *-SIPERFAQE: 147 M2.

Në Shitje €350,000
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 230
*-SHITET SHTEPI + AMBJENT BIZNESI. *-SIPERFAQE TOTALE: 230 M2. *-SIPERFAQE AMBJENT BIZNESI: 100 M2. *-SIPERFAQE SHTEPIE: 130 M2. *-CMIMI: 230000 EURO. *-VENDNDODHJA: 21 DHJETORI, PRANE SUPERMARKET JOE

Në Shitje €95,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 85
*-APARTAMENT 2+1 NE SHITJE *-SIPERFAQJA : 85 M2, 82M2 TE BRENDSHME *-VENDNDODHJA : RR. SAMI FRASHERI *-KATI I 11 *-I MOBILUAR *-CMIMI : 95000 EURO