Në Shitje €109000EURO
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 78
*-SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE AMBASADES AMERIKANE NE RRUGEN E ELBASANIT *-APARTAMENTI KA SIPERFAQE 78M2. *- ORIENTIMI I APARTAMENTIT ESHTE VERI PERENDIM. *-CMIMI I APARTAMETIT ESHTE 109000EURO. *-APAR

Në Shitje €99,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 116.2
-SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE BRYLIT ME SIPERFAQE 116.2M2. *-APARTAMENTI ESHTE NE KATIN E 2.*- APARTAMENTI KA ORJENTIM LINDJE PERENDIM . *-APARTAMENTI KA HIPOTEK.*- APARTAMENTI KUSHTON 99000E

Në Shitje €46000EURO.
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 50
*-APARTAMENT 1+1 ME QERA  NE  KRYQEZIMIN E  RRUGES BARDHYL  ME  HOXHA TASIM. *-APARTAMENTI  ESHTE 50 M2. *- APARTAMENTI ESHTE NE KATI KATIN E 3. *-APARTAMENTI ESHTE 

Në Shitje €125,000
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 124
Rr. “Fortuzi”, *- siprefaqja,  e hipotekuar 112 M2, *-siperfaqe totale124 m2 *-shitet 2+1+2 banjo, kati 7, 112 M2, e kompletuar.   *-cmimi:125 mije euro.
fallback-no-image-30170

Në Shitje €75,000
 • 4 dhoma
 • 2 banjo
 • 750
SHITET VILE ME SUPER CMIM NE NDROQ. 750 M2 TRUALL DHE 220 M2 NDERTIM. I ORGANIZUAR NGA 1 DHOME,1 TUALET DHE SALLON I BOLLSHEM NE KAT 1. 3 DHOMA,1 TUALET,SALLON DHE BALLKON NE KATIN 2. SHTEPI E VECUAR,

Në Shitje €281
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 130
*-APARTAMENTI NDODHET NE SELITE PRANE UNIVERSITETIT MARLIN BARLETI. *-SIPERFAQE : 130 M2 *-CMIMI :35.000 LEKE *-JEPEN ME QERA 2 APARTAMENTE ,NJE NE KATIN E 2 E TJETRI NE KATIN E 4
fallback-no-image-562

Në Shitje €68,000
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 71
*-SHITET APARTAMENT 1+1. *- NDERTIM I RI. *- ME HIPOTEK. *- KATI I 4. *-POZICIONI JUG -LINDJE. *-PRANE LIQENIT. *-CMIMI:68000EURO.

Në Shitje €42,000
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 60
*-SHITET  APARTAMENT 1+1. *-NDERTIM I RI. *- ME HIPOTEK. *-KATI I 4. *- NE SARAND. *-SIPERFQE 60M2. *-CMIMI:42000EURO.

Në Shitje €28,000
 • dhoma
 • banjo
 • 500
*-SHITET SHTEPI ME SIPERFAQE TRUALII 500M2. *-NDERTIM I VJETER  ME 2 KATE. *-NE OBORR KA SHUME  PEME FRUTORE. *-NE VAQAR. *-CMIMI:28000EURO.

Në Shitje €30M2
 • dhoma
 • banjo
 • 7160
*-SHITET TRUALL  ME SIPERFAQE: 7160M2.*-NE ZVERNEC VLORE.*-CMIMI:30 EURO M2.

Në Shitje €500M2
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 80
*-APARTAMENT 2+1. *- NDERTIM I RI. *- ME HIOTEK. *-KATI I 4. *- SIPREFAQE 80 M2. *- NE KINOSTUDIO. *-CMIMI:500EUROM2.

Në Shitje €700M2
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 125
*-APARTAMENT 2+1 ME SIPERAQE 125M2 *-MUNDESI ZGJEDHJE TE KATIT DHE POZICIONIT. *-PRANE AUNAZES SE RE TEK ASTIRI. *-CMIMI:700EURO.