no-image-30263

Në Shitje €27,000
 • dhoma
 • banjo
 • 600
*- SHITET TOKE NE FSHATIN BARBAS ,PETREL . *-SIPERFAQA : 600M2

Në Shitje €129,000
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 133
*-APARTAMENTI NDODHET NE RRUGEN BARDHYL  *- SIPERFAQE 100 M2 NDERTIM DHE 33 M2 OBORR *-APARTAMENTI ESHTE I PAJISUR ME CERTIFIKAT PRONESIE .

Në Shitje €59,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 83
*-APARTAMENTI NDODHET TEK KOMPLEKSI CABEJ ,PALLATI I RI *-DOKUMENTA TE RREGULLTA 

Në Shitje €70,000
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 64
*-PALLATI I RI *- ME CERTIFIKAT  *-CMIMI; 70.000 EURO

Në Shitje €139,000
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 150
*-SHITET 1 APARTAMENT 2+1  *- NDERTIM I RI. *- KATI I 4. *- POZICIONI: LINDJE -VERI -JUG. *-PUNIME TEPER CILESORE. *-ME HIPOTEK

Në Shitje €115,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 104
*-APARTAMENT TOTALISHT I MOBILUAR,ME PARKET. *-ORIENTIMI JUG-LINDJE
fallback-no-image-30170

Në Shitje €75,000
 • 4 dhoma
 • 2 banjo
 • 750
SHITET VILE ME SUPER CMIM NE NDROQ. 750 M2 TRUALL DHE 220 M2 NDERTIM. I ORGANIZUAR NGA 1 DHOME,1 TUALET DHE SALLON I BOLLSHEM NE KAT 1. 3 DHOMA,1 TUALET,SALLON DHE BALLKON NE KATIN 2. SHTEPI E VECUAR,
fallback-no-image-30167

Në Shitje €65,000
 • 4 dhoma
 • 2 banjo
 • 220
SHITET VILE ME SUPER CMIM NE NDROQ. 750 M2 TRUALL DHE 220 M2 NDERTIM. ESHTE E PA PERFUNDUAR DHE MUND TE PERSHTATET SHUME KOLLAJ ME NDARJET E BRENDSHME NE VARESI TE PREFERENCES. SHTEPI E VECUAR,NE KODE

Në Shitje €48,000
 • dhoma
 • banjo
 • 1500
*- SHITET TOKE NE KASHAR TEK POSTA

Në Shitje €45,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 95
*-SHTEPIA NDODHET NE SHKOZE PRANE BANESAVE SOCIALE NE POZICION STRATEGJIK *-PERFSHIHET 240 M2 TRUALL *-SHTEPIA E PAJISUR ME CERTIFIKATE

Në Shitje €93,830
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 85.3
*- APARTAMENTI ESHTE PJESERISHT I MOBILUAR  *- APARTAMENTI NDODHET TEK ISH PUNISHTJA E PASTAVE MBRAPA SUPERMARKET XHANGOLLIT

Në Shitje €65,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 95
*-APARTAMENTI NDODHET te KOMPLEKSI GARDEN CITY, PALLAT I RI ME ASHENSOR *-APARTAMENTI ESHTE I ORGANIZUAR NGA 2 DHOMA, 1 BANJO, 1 BALLKON *-APARTAMENTI ESHTE ME DREJTIM NGA VERIU