Në Shitje €115,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 104
*-APARTAMENT TOTALISHT I MOBILUAR,ME PARKET. *-ORIENTIMI JUG-LINDJE
fallback-no-image-30170

Në Shitje €75,000
 • 4 dhoma
 • 2 banjo
 • 750
SHITET VILE ME SUPER CMIM NE NDROQ. 750 M2 TRUALL DHE 220 M2 NDERTIM. I ORGANIZUAR NGA 1 DHOME,1 TUALET DHE SALLON I BOLLSHEM NE KAT 1. 3 DHOMA,1 TUALET,SALLON DHE BALLKON NE KATIN 2. SHTEPI E VECUAR,
fallback-no-image-30167

Në Shitje €65,000
 • 4 dhoma
 • 2 banjo
 • 220
SHITET VILE ME SUPER CMIM NE NDROQ. 750 M2 TRUALL DHE 220 M2 NDERTIM. ESHTE E PA PERFUNDUAR DHE MUND TE PERSHTATET SHUME KOLLAJ ME NDARJET E BRENDSHME NE VARESI TE PREFERENCES. SHTEPI E VECUAR,NE KODE

Në Shitje €48,000
 • dhoma
 • banjo
 • 1500
*- SHITET TOKE NE KASHAR TEK POSTA

Në Shitje €45,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 95
*-SHTEPIA NDODHET NE SHKOZE PRANE BANESAVE SOCIALE NE POZICION STRATEGJIK *-PERFSHIHET 240 M2 TRUALL *-SHTEPIA E PAJISUR ME CERTIFIKATE

Në Shitje €93,830
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 85.3
*- APARTAMENTI ESHTE PJESERISHT I MOBILUAR  *- APARTAMENTI NDODHET TEK ISH PUNISHTJA E PASTAVE MBRAPA SUPERMARKET XHANGOLLIT

Në Shitje €65,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 95
*-APARTAMENTI NDODHET te KOMPLEKSI GARDEN CITY, PALLAT I RI ME ASHENSOR *-APARTAMENTI ESHTE I ORGANIZUAR NGA 2 DHOMA, 1 BANJO, 1 BALLKON *-APARTAMENTI ESHTE ME DREJTIM NGA VERIU

Në Shitje €149
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 140
*-APARTAMENTI KA 2 DHOMA, 2 BANJO, 1 BALLKON DHE TOTALISHT I MOBILUAR *-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN 4 ME ASHENSOR

Në Shitje €99,000
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 110
*-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN 5 TE NJE PALLATI TE RI PA ASHENSOR.  *-APARTAMENTI KA 3 DHOMA GJUMI,SALLON TE BOLLSHEM, 2 BANJO, PISHINE NE NJE VERANDE GJIGANDE, TOTALISHT I MOBILUAR ME CDO GJE *-

Në Shitje €83,000
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 97
*-APARTAMENTI NDODHET NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES QAZIM TURDIU *-APARTAMENTI ESHTE 93 M2,  *- APARTAMENTI ESHTE ME CERTIFIKATE PRONESIE

Në Shitje €42,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 470
*-Fshati Priske e Madhe,, Njësia Administrative Dajt Tiranë 13 km nga qëndra e Tiranës, *-siperfaqe  470 M2,  *-cmimi:42.000 euro  Përshkrim  Shitet  truall 300+shtëpi

Në Shitje €90,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 1000
*-APARTAMENT 2+1 NE SHITJE  TE OXHAKU, NE KRYQEZIMIN E RRUGES XHANFIZE KEKO ME  ZIHNI SAKO . *-APARTAMENT KA SIPERFAQE 100M2  *-ORJENTIMI VERO-JUG- LINDJR – PERENDIM. *-APARTAMENT