Në Shitje €42,000
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 57.8
*- SHITET APARTAMENT 1+1.*-KATI I 3 ME ASHENSOR.*-ME HIPOTEKE.*-VENDNDODHJA: ASTIR, UNAZA E RE.*-SIPERFAQE: 57,8 M2.*-1 DHOME GJUMI.*-1 SOXHORNO + KUZHINE*-TUALET.*-BALLKON (VETRATA XHAMI).*-KONDICION

Në Shitje €20,000
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 49.5
-APARTAMENT NE SHITJE 1+1*-VENDENDODHJA : SHKALLNUR DURRES , MBI SHINAT E TRENIT.*-SIPERFAQE :49.5M2.*- ME HIPOTEK.*- CMIMI: 20000EURO.

Në Shitje €104,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 74
*-APARTAMENT NE SHITJE 1+1. *-VENNDODHJA: RRUGA E ELBASANIT PRANE FAKULTETIT FILOLOGJIK *-SIPERFAQE: 74 M2. *-KATI I 4. *-APARTAMENTI ESHTE ME HIPOTEKE. *-CMIMI 1400 EURO / M2 *-APARTAMENTI NDODHET NE

Në Shitje €63,000
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 65
*-APARTAMENT 1+1 NE SHITJE.*-APARTAMENTI SHITET I MOBILUAR.*-SIPERFAQJA TOTALE E APARTAMENTIT ESHTE 65M2.*-SIPERFAQE E BRENDSHME ESHTE 51.5M2.*-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 2 .*-APARTAMENTI ESHTE I

Në Shitje €78,000
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 64
*-APARTAMENT 1+1 NE SHITJE  *-APARTAMENTI ESHTE  PJESERISHTE I MOBILUAR ME CDO GJE TE RE. *-APARTAMENTI ESHTE I RIKONSTRUKTUAR TERESISHTER. *- SIPERFAQIA E APARTAMENTIT ESHTE 64M3 BRUTO DHE

Në Shitje €48,500
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 63
*-SHITET APARTAMENT 1+1. *-APARTAMENTI NDODHET NE KATI E 3 ME ASHENSOR. *-APARTAMENTI NDODHET NE RRUGEN 5 MAJI PRANE CONCORD CENTER. *-PALLATI ESHTE I RI DHE KA PUNIME TEPER CILESORE. *-SIPERFAQJA E A

Në Shitje €770M2
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 63
*-SHITET APARTAMENT 1+1. *-APARTAMENTI NDODHET NE KATI E 6 ME ASHENSOR. *-APARTAMENTI DISPONON DOKUMENTACION TE RREGULLT. *-APARTAMENTI NDODHET NE RRUGEN 5 MAJI PRANE CONCORD CENTER. *-PALLATI ESHTE I

Në Shitje €59,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 65
*-SHITET APARTAMENT 1+1. *-SIPERFAQJA E APARTAMENTIT 65 M2. *-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 2 TE NJE PALLATI TE RI. *-CMIMI 59000 EURO. *-APARTAMENTI NDODHET PRANE KOPSHTIT BOTANIK TEK KODRA E DIELLI

Në Shitje €60,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 50
*-APARTAMENT NE SHITJE 1+1.*-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 3.*-APARTAMENTI ESHTE ME HIPOTEKE TE RREGULLT.*-SIPERFAQJA E APARTAMENTIT ESHTE 50 M2.*-APARTAMENTI NDODHET NE RRUGEN HOXHA TASIM PRANE OPTI

Në Shitje €48,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 64
*-APARTAMENT 1+1 NE SHITJE.*-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 2 TE PALLATIT DHE ESHTE I PAJISUR ME HIPOTEKE TE RREGULLT.*-SIPERFAQJA E APARTAMENTIT ESHTE 64 M2.*-APARTAMENTI NDODHET PRANE SPITALIT NENE

Në Shitje €4300000LEKE
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 63
*-SHITET APARTAMENT 1+1.*-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 5 TE NJE PALLATI EKZISTUES (PARAFABRIKAT)*-SIPERFAQJA E APARTAMENTIT ESHTE 63 M2.*-APARTAMENTI PERBEHET NGA 1 DHOME NDENJE, KUZHINE (ANEKS), BA

Në Shitje €37,500
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 64.5
*-SHITET APARTAMENT 1+1. *-APARTAMENTI NDODHET NE ZONEN E ASTIRIT. *-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 2. *-APARTAMENTI SHITET I MOBILUAR. *-SIPERFAQJA E APARTAMENTIT ESHTE 64.5 M2. *-APARTAMENTI SHITET