Me Qera €3,200
 • dhoma
 • banjo
 • 1400
*-MAGAZIN ME QERA ME SIPERFAQE 1400M2 + 2000M2 SIPERFAQE OBORR.*-KA GABIN ELEKTRIKE 100KW.*- KA UJE 24 ORE.*-KA PUS .*- KA KAMERA.*- KA LARTESI 9.3 /7.6 M.*-ZONA MARIKAJ.*-CMIMI:3200EURO.

Në Shitje €23,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 87
*-APARTAMENT 2+1 TEK RROTA KUQE DURRES PRANE KALI TROJES. *-SIPERFAQE 87 M2. *- KATI I 8 . *- CMIMI 23 000 EURO.

Në Shitje €13,900
 • 4 dhoma
 • 2 banjo
 • 547.75
*-SHITET VILE NE HAMALLAJ  *-SIPERFAQE 131.8.+ TRUAL 415.15M2. *-CMIMI 139000EURO  *-KA PAMJE NGA DETI  *-HIPOTEKA PERFUNDON NE MUAJIN SHTATOR.

Me Qera €1,500
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 400
*-SIPERFAQJA E AMBJENTIT ESHTE 400 M2 *-AMBJENTI KA QERA 1500 EURO  *-AMBJENTI ESHTE NDERTIM 1 KATESH  *-AMBJENTI KA SIPERFAQJE TE PANDARE

Në Shitje €140,000
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 260
*-APARTAMENT 3+1 NE SHITJE *-SIPERFAQJA E APARTAMENTIT ESHTE 260 M2 *-CMIMI I APARTAMENTIT ESHTE 140000 EURO *-APARTAMENTI KA 2 TUALETE *-APARTAMENTI KA VERANDE 60M2

Në Shitje €550M2
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 73
*-APARTAMENTI NDODHET PRANE MAK ALBANIA, TE MALI I ROBIT *-APARTAMENTI MUND TE SHERBEJE SI SHTEPI PUSHIMI, PASI NDODHET 100 M NGA VIJA BREGDETARE *-SHITET I MOBILUAR, KATI 4 BANIM, PALLAT I RI 6-KATES

Në Shitje €500M2
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 72
*-APARTAMENTI NDODHET TE 2 KULLAT NE SHKOZET *-PALLATI ESHTE NDERTIM I RI 10-KATESH, ME PUNIME CILESORE *-PRONA ESHTE E ORIENTUAR NGA DETI DHE PORTI  *-NDODHET NE KATIN E 4 BANIM ME SIPERFAQE 72

Në Shitje €100,000
 • dhoma
 • banjo
 • 2000 + 300
*-PRONA NDODHET PRANE PLEPAVE, DURRES *-PRONA PERBEHET NGA 2,000 M2 TOKE DHE 300 M2 NDERTESE, E CILA AKTUALISHT FUNKSIONON SI PUNISHTE MOBILIERIE *-PRONA DISPONON DOKUMENTA TE RREGULLTA HIPOTEKORE DHE

Në Shitje €20,000
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 49.5
-APARTAMENT NE SHITJE 1+1*-VENDENDODHJA : SHKALLNUR DURRES , MBI SHINAT E TRENIT.*-SIPERFAQE :49.5M2.*- ME HIPOTEK.*- CMIMI: 20000EURO.

Në Shitje €45,000
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 77
*-SHITET APARTAMENT 1+1 BUZE DETIT NE DURRES AFER HOTEL FLORIDA *-APARTAMENTI ESHTE I TOTALISHT I MOBILUAR *-SIPERFAQJA 77 M2 *-CMIMI 45.000 EURO

Në Shitje €37000000LEKE
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 47
*-SHITET DYQAN *-LAGJA NR 6 DURRES , RRUGA MBRETI MYTIL *-SIPERFAQJA 47M2  *-1 BANJO  *-DRITA +UJE *-KATI I PARE NE PALLAT TE RI *-CMIMI 37 MILION LEKE , I DISKUTUESHEM

Në Shitje €33euroM2
 • dhoma
 • banjo
 • 5500
*-ME HIPOTEKE *-SIPERFAQJA 5500 M2 *-ADRESA : HAMALLAJ, DURRES *-POZICIONI : BUZE RRUGES KRYESORE *-SHUME E PERSHTATSHME PER BIZNESE INDUSTRIALE ,HOTEL ETJ *- CMIMI : 33 EURO /M2 ( I DISKUTUESHEM)