Në Shitje €149,000
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 132
*-Shitet apartament 132 m2.*-Kati 2 pallat iri.*-2 ballkone. *-2 banjo. *-3 dhoma. *-Totalish e mobiluar.*-Super okazion.

Me Qera €200
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 100
*-Jepet me qera 2+1, 100 M2,  *-Kati 3, 2 banjo,  *-I mobiluar   

Në Shitje €76,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 75
*-Shitet Apartament 1+1 *- 73 M2, kati 4 banim.   *-Me hipoteke.  Prane Kompleksit Kika II,  *-79.500 euro te mobiluar. 76000 euro bosh

Me Qera €240
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 65
*-Jepet me qera 1+1, 65 M2, *- I mobiluar 

Në Shitje €45,000
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 53
Shitet apartament 1+1 53 m2 ne katin 2 te nje ndertimi te ri 4 katesh. Prane qendres Concord te rruga 5 maji. Me hipoteke.

Me Qera €280
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 75
PERBALLE INXHINIERISE SE NDERTIMIT, Rr.”Muhamet Gjollesha”, 75 M2, 35.000 leke i diskutueshemJepet me qera 2+1, 75 M2, kati 2, pjeserisht i mobiluar, e pershtatshme per banim dhe zyra .
fallback-no-image-30793

Me Qera €280
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 90
AmbientI perbehet nga dy dhoma gjumi ,nje sallon pritje ,guzhin,koridorr e banjo. Pallati Shallvare me pamje perballe shatervanit.  Kati I 5 .Me dopjo termoizolim kunder te nxehtit e te ftohtit ,

Në Shitje €150,000
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 120
 Shitet ambient biznesi 120 m2 me verande 25 m2 150 mije euro afer Concord center ne rrugen 5 maji.

Në Shitje €78,000
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 127
Shitet dubleks, sip, 127 M2, kati 5, totalisht e rregulluar dhe mobiluar. Me hipoteke.  Ne shitje, 2+1 kati 5 dhe 6

Në Shitje €90,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 100
Shitet apartament me sipërfaqe 100 m2 përballë misionit Eleonor tek kodra e diellit dhe ndodhet ne katin e parë banim ose të dytin të pallatit.Apartamenti është i mirë investuar dhe i organiz

Në Shitje €36,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 54
 – Apartament 1+1 54 m2 kati 2. Afer kryegjyshates, prane poligrafikut, pallat me tulla silikate, prane rruges kryesore okazion.  

Në Shitje €99,000
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 130
Shitet apartament 130m2 3+1+2 ne Fresk Kati 1 banim. Totalisht i mobiluar. Parket ,4 kondicioner, grila persiane, hidrosanitare, kuzhin ishull, sob me pelet, tavan i varur, pomp me vete.