Në Shitje €1200M2
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 123
APARTAMENT 2+1 NE SHITJE ME SIPERFAQE 123M2.*-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 7. *-APARTAMENTI KA HIPOTEK..*-APARTAMENTI KA ORJENTIM JUG LINDJE.*-VENDENDODHJA ” PRANE HIPOTEKES.TIRANE *

Në Shitje €1,500
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 35
*-GARSONIER NE SHITJE ME SIPERFAQE 35 M2 .*-GARSONIERA ESHTE NE KATIN E PARE.*-GARSONIERA KA HIPOTEK.*- VENDENDODHJA PRANE HIPOTEKES TIRANE. *-CMIMI:1500EURO.

Në Shitje €150,000
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 53
AMBIENT BIZNESI NE SHITJE ME SIPERFAQE 53M2 .*-AMBIENTI ESHTE NE KATIN E 1.*- AMBIENTI ESHTE ME HIPOTEK.*-VENDENDODHJA : RRUGA DON BOSKO*-CMIMI:150.000EURO.

Me Qera €300
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 65
*-APARTAMENT 1+1 ME QERA NE BLLOK PRANE LIBRIT UNIVERSITAR. *-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 4. *- APARTAMENTI KA SIPERFAQE 65 M2. *- APARTAMENTI NDODHET NE NDERTIM TE VJETER.  *- APARTAMENTI ESH

Në Shitje €1,300
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 120
*-SHITET APARTAMENT 3+1 ME SIPERFAQE 120 M2 . *-APARTAMENTI  ESHTE ME HIPOTEK.  *-APARTAMENTI KA 2 TUALETE. *-APARTAMENTI NDODHET PRANE LIQENIT TE THATE. *- CMIMI I APARTAMENTIT ESHTE 1300EU

Me Qera €1,000
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 200
*-AMBINET ME QERA ME SIPERFAQE 200M2 PRANE CASA ITALIA .*-AMBIENTI ESHTE I PERSHTATSHEM PER DEPO FARMACEUTIKE , SALLE INTERNETI , LOKAL ETJER.CMIMI: 1000EURO.
fallback-no-image-23185

Me Qera €350
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 75
*-APARTAMENT 1+1 ME QERA  TEK ZOGU I ZI. *-APARTAMENTIN KA SIPERFASQE 75M2. *-APARTAMENTI KA SIPERFAQE VERANDE 25 M2. *-APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR.  *-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 6. *-C

Me Qera €450
 • 5 dhoma
 • 1 banjo
 • 105
*-AMBIENT BIZNESI   PRANE RRUGES MYSLY MSHYRI  ME QERA  *-AMBIENTI ESHTE I PERSHTATSHEM PER ZYRA KLINIK DENTARE QENDER KURSESH ETJER. *-SIPERFAQE E AMBIENTIT ESHTE 105M2.  *-E

Në Shitje €104,000
 • 1+1 dhoma
 • 1 banjo
 • 104
*-APARTAMENT 1+1 NE SHITJE PRANE ZOGUT TE ZI I PERSHTATSHEM PER 2+1. *-APARTAMENTI ESHET ME PUNIME CILESORE DHE BASHKEKOHORE. *-APARTAMENTI ESHTE I ARREDUAR ME CDO GJE TE RE. *- SIPERFAQIA ESHTE 104 M

Me Qera €8M2
 • dhoma
 • banjo
 • 4420
*-AMBIENTE BIZNESI  ME SIPERFAQE 4420M2 NE RRUGEN TEODOR KEKO. *-SIPERFAQIA ESHTE E ORGANIZUAR NE KATIN -1 800M2.*MUNDESI PERDORIMI PER GARAZH DHE MAGAZINA. *-NE KATIN 0 120M2. *-KATER KATE ME SI

Me Qera €300
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 109
*-APARTAMENT 3+1 PRANE MATERNITETIT KOCO GLIOXHENI  ME QERA *-APARTAMENTI KA SIPERFAQE 109M2. *-APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR. *-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 7 NE NJE NDERTIM TE RI. *- CMIMI I A

Me Qera €450
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 110
*-APARTAMENT 3+1 NE RRUGEN ISLAM ALLA ME QERA. *- APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 6  *- APARTAMENTI NDODHET NE NDERTIM TE RI .  *-NDERTIMI KA ASHENSORE. *- APARTAMENTI KA ORJENTIM LINDJE. *-