Në Shitje €245,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 320
*-APARTAMENTI NDODHET TEK KOMUNA E  PARISIT  *SIPERFAQE BANIMI : 170 M2 *-VERANDE : 150 M2 *-TOTAL:320 M2 *-CMIMI:245.000 EURO *-CMIMI ME QERA 1000 EURO
fallback-no-image-115

Me Qera €2,500
 • 5 dhoma
 • 4 banjo
 • 600
*-VILE  3 KATESHE. ne rrugen e elbasanit.  *-SIPERFAQE TRUALLI 500M2. *-SIPERFAQE NDERTIMI  600 m2  *- 3KATE  ME  NGA  200 M2 KATI. *- 5DHOMA  GJUMI , 2 SALLONE

Në Shitje €85,000
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 72
*-Shitet apartament 2+1+verande. *-Siperfaqe 72 m2. Kati i 5. *-Pozicioni jug. Ndertim i ri. *-Me hipotek. Shitet i mobiluar. *-Tek Kodra e Diellit. Tirane. *-Cmimi:85000 euro i diskutueshem.

Me Qera €30000LEKE
 • dhoma
 • banjo
 • 100
*-JEPET ME QERA  *-DYQAN *-100M2 *-RR.FORTUZI *-CMIMI 30.000 LEKE

Me Qera €25000LEKE
 • dhoma
 • banjo
 • 25
*-SIPERFAQJA:25 M2 *-KATI 1.NGA RRUGA KRYESORE *-AKTUALISHT BUTIK *-ÇMIMI:25000 LEKE
fallback-no-image-29906

Në Shitje €42,000
 • dhoma
 • banjo
 • 600
*-600 m2 perballe liqenit me 70 euro/m2 *-Toka eshte e rrethuar dhe buze rruges kryesore *-Prane tokes do kaloje dhe projekti i bashkise per pedonale *- Zone me perspektive, ne mes ajrit te paster dhe

Me Qera €210
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 90
*-APARTAMENTI NDODHET NE ASTIR *-SIPERFAQA :90M2 *-CMIMI 26000L

Me Qera €320
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 120
*-APARTAMENT 2+1  *- NDERTIM I RI. *- I MOBILUAR. *-SIPERFAQE 120M2. *- KATI I 5. *-PRANE ISTITUTIT TE HIGJENES.TIRANE  *-CMIMI:320EURO.

Me Qera €750
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 62
*-BAR -KAFE *-NDERTIM I RI. *- I MOBILUAR. *- KATI I 0. *-SIPERFQE 62M2. *-RRUGA  PRANE KOMPLEKSIT KIKA 2. *-CMIMI:750EURO.

Me Qera €25000LEKE
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 30
*-ZYRE ME QERA. *- NDERTIM I RI. *- KATI I 1. *- PRANE HOTEL DIPLLOMAT  NR 1. *-SIPERFAQE:30M2. *-CMIMI:25000LEKE.PA TAKSA

Me Qera €1,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 73
*-DYQAN ME QERA ME SIPERFAQE 73M2. *-NE RRUGE KRYESORE . *- ME FASAD XHAMI. *-KATI  I 1. *- VENDENDODHJA : RRUGA M.SHYRI. *-CMIMI: 1000EURO ME TAKSA TE PERFSHIRA.

Me Qera €5,000
 • dhoma
 • banjo
 • 700
*-VILE ME 3 KATE. *- SIPERFAQE TOTALE: 700M2. *-E RIKONSTRUKTUAR TERESISHT. *-KA 10 POSTE PARKIMI. *-VENDENDODHJA : PRANE QENDRES KRISTAL. *-CMIMI:5000EURO.