Me Qera €15000leke
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 53
*-APARTAMENT  1+1 *-  NDERTIM I RI . *-  I MOBILUAR . *- KATI I 5 , *- TEK KOMPLEKSI CABAJ. *-CMIMI: 15000LEKE.  *-APARTAMENTI LIROHET NE 1 SHKURT 

Në Shitje €84,000
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 140
*-2 APARTAMENTE 1+1 NE SHITJE *-SIPERFAQJA : 70 M2 CDO APARTAMENT *-VENDNDODHJA : RR. ALI DEMI, PRANE FUSHES *-KATI I 3 *-CMIMI : 84000 EURO

Në Shitje €195,000
 • 4 dhoma
 • 2 banjo
 • 134
  *- HYRJA NDODHET TE VASIL SHANTO  *- HYRJA KA 3 DHOMA GJUMI, SOXHORNO, KUZHINE , DY TUALETE DHE TRE BALLKONE  *- HYRJA KA SIPERFAQE 134 M2 *- HYRJA KA ORIENTIM NGA LINDJA E DIELLIT&nb

Në Shitje €75,000
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 85
*-APARTAMENT 2+1. *- NDERTIM I RI. *- KATI I 2. * – POZICIONI PERENDIM. *- KA 2 TUALETE.ME ASPIRIM. *- SIPERFAE 85M2. *-CMIMI:75000EURO I DISKUTUESHEM. *-PRANE KOPESHTIT ZOOLOGJIK.

Me Qera €500
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 90
*-JEPET ME QERA *-3+1 *-PERDORET PER AMBJENT BIZNESI ZYRA ETJ. OSE BANIM *-E PAMOBILUAR *-E SHTRUAR ME PARKET *-SIPERFAQJA 95M2 *-KATI I PARE *-PRANE XHEKO IMPERIAL *-550 EURO NE MUAJ I DISKUTUESHEM

Me Qera €2,500
 • 4 dhoma
 • 3 banjo
 • 360
*- JEPEN ME QERA  4 VILA SE BASHKU PRANE NJERA -TJETRES. *- JEPEN ME QERA DHE   SECILA ME VETE. *-  SIPERFAQE  OBORRI SECILA 350M2. *-  SIPERFAQE KATI I VILES 120M2. *-&n

Me Qera €300
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 60
*-APARTAMENT 1+1. *-NDERTIM I VJETER. *-SIPERFAQE 60M2. *- KATI I 4. *-I MOBILUAR. *-CMIMI;300EURO. *-ADRESA.RRUGA E DURRESIT PRANE ISH AMBASADES  JUGOSLLAVE.

Me Qera €3,200
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 500
*-AMBIENT BIZNESI ME QERA ME SIPERFAQE 500M2 I ORGANIZUAR NE 2 KATE .*-AMBIENTI NDODHET PRANE SHESHIT WILLSON TIRANE .*-CMIMI:3200EURO NETO.

Me Qera €450
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 140
*-AMBIENT BIZNESI 3+1 *-SIPERFAQJA : 140 M2 *-VENDNDODHJA : BLV. ZOGU I PARE, PRANE MATERNITETIT *-BOSH *-KATI I 13 *-E PERSHTATSHME PER QENDER ESTETIKE *-CMIMI : 450 EURO

Me Qera €43,000
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 115
*-AMBIENT 3+1 ME QERA *-SIPERFAQJA : 115 M2 *-VENDNDODHJA : RR. MYSLYM SHYRI *-KATI I 3 *-2 BALLKONE *-NDERTIM EKZISTUES *-BOSH *-CMIMI : 43000 LEKE

Me Qera €35000LEKE
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 70
*-AMBJET BIZNESI ME QERA. *-SIPERFAQE: 70 M2. *-TOTALISHT I RIKONSTRUKTUAR. *-VENNDODHJA: RRUGA ARTAN LENJA, PRANE INXHINIERISE SE NDERTIMIT. *-CMIMI: 350 LEKE/ MUAJ.

Në Shitje €4000M2
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 100
*-AMBJENT BIZNESI. *-SIPERFAQE: 100 M2. *-MOMENTALISHT NE GJENDJE PUNE SI LOKAL – PIZZERI. *-SHITET SI OBJEKT DHE SI BIZNES. *-MOMENTALISHT KA KONTRATE QERAJE PER 5 VJET, 1100 EURO/MUAJ. *-CMIMI