Në Shitje €105,000
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 180
*-Shitet apartament ne Astir 2+1  *-Siperfaqa 95 m2 brenda dhe 85m2 verand *-Dy tualete te mobiluara . *Apartamenti ka ashnsensor privat . *-Nje nga dhomat me parket laminat  tjetra me pllak
fallback-no-image-31518

Me Qera €380
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 86
*-APARTAMENT 2+1 ME QERA NE RRUGEN FORTUZI. *- APARTAMENTI ESHTE NE KATIN E PARE . *- APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR. *- SIPERFAQE E APARTAMENTIT ERSHTE 86M2. *- CMIMI I APARTAMENTIT 380 EURO.
fallback-no-image-31512

Me Qera €330
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 112
*-APARTAMENT 2+1 *KATI 4. *- TUALETE 2 *-BALLKONE 2. *- CMIMI:330 EURO. *-ZONA KOMUNA E PARISIT.

Me Qera €50000LEKE
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 50
*- DYQAN ME QERA ME SIPERFAQE 50M2. *- DYQANI KA TUALET . *-DYQANI NDODHET PRANE BLLOKUT. *-CMIMI:50000LEKE .

Me Qera €260
 • 2 dhoma
 • banjo
 • 50
Apartament 1+1 Siperfaqe 50 m2 I mobiluar Mbas Hotel Ferrari  

Në Shitje €232,000
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 116
*-APARTAMENT 2+1+2 TUALETE NE SHITJE NE ZONEN E BLLOKUT, PRANE “ISH VILA E ENVER HOXHES”.*-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E PESTE.*-APARTAMENTI KA POZICION JUG-LINDOR.*-APARTAMENTI ESHTE I P

Me Qera €600
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 110
*-APARTAMENT 2+1 ME QERA NE ZONEN E BLLOKUT. *-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E PESTE. *-APARTAMENTI KA POZICION LINDOR. *-APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR. *-APARTAMENTI KA SIPERFAQE 110 M2. *-ME CMIM 600

Në Shitje €113,000
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 103
Apartament 3+1+ 2 wc. Me siperfaqe 103 m2. I organizuar ne 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje sallon i madh.  Salloni ka pozicion lindor me fasade xhami dhe ballkon. Ne cdo ambient ka kondicioner.

Në Shitje €97,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 110
Apartament 2+1 . Siperfaqe 110 m2. Kati i trete. Pozicioni Lindje. I restauruar. I mobiluar. Me hipoteke Mbrapa Piaces Cmimi: 97000 Euro

Me Qera €1,500
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 100
Ambient biznesi gjysme-bodrum.  Siperfaqja:100 m2. Me dy tualete.  Ne nje rruge shume te mire. I pershtatshem per restorant etj Cmimi: 1500 Euro ne muaj

Me Qera €30000LEKE
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 60
*-APARTAMENT 1+1 ME QERA PRANE ISH EKSPOZITES SHQIPERIA SOT *-APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR . *-APARTAMENTI NDODHE T NE KATIN E 2. *- APARTAMENTI NDODHET NE NDERTIM EZISTUES. *-CMIMI:30000LEKE.

Me Qera €450
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 85
*-Tek garda afër liqenit artificial, jepet apartament me qera, kati i 4-ërt. *-I mobiluar me të gjitha kushtet. *-2+1+sallon i madh + 2 tualete *-Çmimi 450 euro