Me Qera €500
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 120
*-APARTAMENT 2+1 *-NDERTIM I RI. *-KATI I 6. *- ME ASHENSOR. *-POZICIONI LINDJE PERENDIM. *-I MOBILUR TERESISHTE *-PRANE RRUGES MYSLYM SHYRI. *-CMIMI:500EURO.

Në Shitje €147,000
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 117.63
*-APARTAMENT 3+1. *- NDERTIM I R. *- KATI I 3. *-SIPERFAQE TOTALE 117.63. *-SIPERFQE E PERBASHKET 7.1M2. *-SIPERFAQE BALLKON 7.5M2. *-SIPERFAQE E BRENDSHME 103.03M2. *-VENDENDODHJA:PRANE SHESHIT WILLS

Në Shitje €2500EUROM2
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 80M2
*-SHITET LOKAL BAR KAFE ME HIPOTEKE. *-AKTIVITETI ESHTE KOMPLETUAR TOTALISHT. *-SIPERFAQE: 80M2. *-CMIMI: 2500 EURO/M2 *-AKTUALISHT ESHTE NE PUNE. *-VENDNDODHJA: MATERNITERI I RI

Me Qera €350
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 104
*-APARTAMENT ME QERA 2+1. *-APARTAMENTI KA 2 DHOMA GJUMI, 2 BANJO, 1 BALLKON, DEPO, ASHENSOR. *-KATI I 3. *-I MOBILUAR, ARREDIM MODERN. *-SIPERFAQE 104 M2.

Me Qera €550
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 90
*-APARTAMENT 2+1 ME QERA *- APARTAMENTI ESHTE NDERTIM I RI. *-APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR   TERESISHTE. *-APARTAMENTI KA SISTEM KAPOT. *-SIPERFAQIA E APARTAMENTIT ESHTE 90M2. *-APARTAMENTI

Me Qera €2,500
 • dhoma
 • banjo
 • 880
*-NDERTIM ME 4 KATE ME SIPERFAQE TOTALE 880M2 *-E PAMOBILUAR. *-ADRESA:RRUGA STAVRI THEMELI. *-CMIMI:2500EURO.

Me Qera €850
 • dhoma
 • banjo
 • 700
*-MAGAZIN ME SIPERFAQE 700 M2.* BODRUM. *- NDERTIM I RI. *-LARTESIA 3 M. *- ADRESA : RRUGA E KAVAJES. *- CMIMI:850EURO

Në Shitje €220,000
 • 6 DHOMA dhoma
 • 3 banjo
 • 324
*-VILE ME  3 KATE.+ NNDERTIM 1 KATE. ( ME SIPERFAQE 67 M2.) 2+1. ME HIPOTEK. NDERTIMI 2009 *- SIPERFAQE 108M2. *- KATI I PARE HYRJA DHE  ZYRA  DHE MAGAZINIM. *- KATI I 2  ESHTE I O

Në Shitje €1000M2
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 89
*-APARTAMENT 2+1 NE SHITJE *- NDERTIM I RI. *-  APARTAMENTI NDODHET NE NDERTIM TE RI NE KATIN E PESTE . *-VENDODHJA E PARATAMENTIT ESHTE  TEK KALAJA  NE ZONEN E UJIT TE FTOHTE.VLORE *-C

Me Qera €500
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 125
*-APATAMENT 2+1. *-I PERSHTATSHEM PER ZYRA. *- NDERTIM I RI. *- KA VETEM KONDRABUFE. *-KATI I 6. *-POZICIONI LINDJE. *- ME ASHENSOR. *- ADRESA:RR:PERLAT REXHEPI. *-CMIMI:500EURO.
fallback-no-image-18316

Në Shitje €220,000
 • dhoma
 • banjo
 • 7000 + 300 + 80
*-6 KM NGA LAPIDARI, NE ANE TE RRUGES PER NE PEZE TE MADHE *-ARE 7000 M2 + KAPANON 300 M2 + SHTEPI 2K 40 M2 *-NDERTIME CILESORE *-FURNIZIM ME UJE PUSI TE PASTER 24 ORE

Me Qera €40000LEKE
 • dhoma
 • banjo
 • 90
*-DYQAN ME QERA *-SIPERFAQJA : 90 M2 *-VENDNDODHJA : RR. ALI DEMI, PRANE “KUSHTRIMI I LIRISE” *-I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ BIZNESI, KRYESISHT PER SERVIS *-PUNIME VETRATE *-CMIMI : 40000