no-image-29310

Në Shitje €66,000
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 91
*-apartament 3+1 ne shitje *-Rr. “Ali Demi”,, prane ish markates se vjeter,*-siperfaqe  91 M2, *-cmimi:66.000 euro i diskutueshem*-kati 4.*-me hipotek

Me Qera €50000LEKE
 • 1 dhoma
 • banjo
 • 60
*-AMBIENT BIZNESI  ME QERA ME SIPERFAQE 60M2 . NE BUILEVARDIN BAJRAM CURRI. *- AMBIENTI ESHTE NE RRUGE KRYESORE . *- CMIMI:50000LEKE. 

Në Shitje €5500000LEKE
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 51.8
Zona/Rruga : ALI DEMI*-APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE ALI DEM .*-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 2.*- APARTAMETI ESHTE LINDJE – PERENDIM .*-APARTAMENTI ESHTE NE NDERTIM ME TULLA SILIKAT *-APARTAMENT

Në Shitje €43,000
 • 1 dhoma
 • banjo
 • 65
*-SHITET APARTAMENT 1+1 ME SIPERFAQE 65M2 NE ZONEN: ALI DEMI. *- APARTAMENTI ESHTE NDERTIM I VJETER I PA RIKONSTRUKTUAR.*-APARTAMENTI ESHTE NE KATIN E 2.*-CMIMI I APARTAMENTIT ESHTE 43000EURO.

Në Shitje €10000EURO
 • 5 dhoma
 • 2 banjo
 • 161
*-SHITET  APARTAMENT 5+1 NE ZONEN E ALI DEMIT. *-APARTAMENTI ESHTE NE KATIN E 2.  *-APARTAMENTI KA SIPERFAQE 161M2. *-APARTAMENTI ESHTE I RESTAURUAR. *- APARTAMENTI  KA HIPOTEK.  *

Në Shitje €22,000
 • 5 dhoma
 • 3 banjo
 • 310
*-SHITET VILE  ME SIPERFAQE NDERTIMI 310M2+ SIPERFAQE TURALLI 200M2 *-VIALA ESHTE NDERTIM 2 KATESH. *-VILA KA HIPOTEK E ESHTE E GATSHME PER BANIM. *-CMIMI I VILES ESHTE 22000 EURO. *-VENDODHJA E

Në Shitje €7500000LEKE
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 97
*-APARTAMENT 2+1 NE SHITJE *-SIPERFQJA E APARTAMENTIT ESHTE 97 M2 *-CMIMI I APARTAMENTIT ESHTE 7500000LEKE *-APARTAMENTI NDODHET NE KAT TE 2 PALLAT I RI *-APARTAMENTI KA 2 TUALETE

Në Shitje €6300000LEKE
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 56
*-APARTAMENT 1+1 NE SHITJE *-SIPERFAQJA E APARTAMENTIT ESHTE 56 M2 *-CMIMI I APARTAMENTIT ESHTE 6300000LEKE *-APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR PLOTESISHT *-APARTAMENTI NDODHET NE KAT TE 5 PALLAT EKZISTUES

Me Qera €350
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 60
*-APARTAMENTI ESHTE ME PAMJE TE BALLKONIT DHE DHOMES SE NDENJES NGA RRUGA KRYESORE *-APARTAMENTI ORGANIZOHET 1 DHOME 1 KUZHINE BALLKON, SALLON , DHOME NDENJE TE GJITHA AMBJENTET TE KOMPLETUARA DHE I M

Në Shitje €86,600
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 99.5
*-SHITET APARTAMENT + GARAZHD *-APARTAMENTI ESHTE SHUME CILESOR, TERMOIZOLIM, HIDROIZOLIM, PARKET  *-SIPERFAQJA 99.5 M2 *-CMIMI 86.600 EURO

Në Shitje €7500000LEKE
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 57
*-APARTAMENT 1+1. *- SIPERFAQE 57M2. *- NDERTIM I VJETER . *- KATI I 5. *- ME HIPOTEK. *- I RKONSTRUKTUAR TERESISHTE. *-I MOBILUAR. *-VENDENDODHJA:ZONJA CURRE.PRANE SHKOLLES 1 MAJI. *-CMIMI:7500.000LE
fallback-no-image-12107

Në Shitje €36,000
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 49.8
*-SHITET *-APARTAMENT *-SIPERFAQJA 49.8 M2 *-RRUGA MYSLYM LELA *-CMIMI 36 MIJE EURO