Me Qera €350
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 75
*- Siperfaqja 75 m2 *- Kati i dyte *- Me parket *- Mobilim bashkekohor edhe i ri *- Ndodhet te Rruga e Durresit *- 350 euro ne muaj

Në Shitje €104,000
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 130
*-Apartament 2+1+2wc. Kati i trete . *- Siperfaqja 130 m2.  *-Pozicioni perendim. *-Ndertim Cilesor. *-Adresa : Te kodra pa shkuar te restoranti 2 Luanet *-Cmimi: 800 euro/m2 (i diskutueshem)

Në Shitje €59,000
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 118
Shitet apartament 2+1+2 tualete me dritare.  Kati i trete , pozicioni jug-lindje. Ndertim cilesor Me hipoteke

Në Shitje €85,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 180
Apartament 2+1 + depo + 60 m2 verande me 120 m2 tarace te shtruar dhe te kufizuar. Kati i 5, pozicioni lindje perendim Me hipoteke Projekt mobilimi me arkitekt Ndertim cilesor Prane Vekos ne Autosrade

Në Shitje €135,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 90
*-APARTAMENT 2+1 te kika 2 Komuna e Parisit *-APARTAMENTI eshte i mobiluar dhe arreduar me stil ne cdo detaj *- APARTAMENTI ndodhet ne katin 5 me ashensor *- CMIMI : 135 mije euro

Me Qera €400
 • 2 dhoma
 • banjo
 • 100
*-SIPERFAQJA:100 M2 *-KATI 5,2+1 *-ÇMIMI:400 EURO

Me Qera €550
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 126
*-APARTAMENT 2+1. *- NDERTIM I RI. *-I MOBILUAR. *- KATI I 7. *-POZICIONI LINDJE. *-RRUGA ABDYL FRASHERI.PRANE SHESHIT WILLSON. *-CMIMI:550EURO