Në Shitje €105,000
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 180
*-Shitet apartament ne Astir 2+1  *-Siperfaqa 95 m2 brenda dhe 85m2 verand *-Dy tualete te mobiluara . *Apartamenti ka ashnsensor privat . *-Nje nga dhomat me parket laminat  tjetra me pllak

Me Qera €35000LEKE
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 118
*-jepet me qera apartamnet 2+1 Tek Astiri, Tek rrethrrotullimi i unazes, 118 M2, *-*-CMIMI:35.000 leke 2+1, 118 M2, kati 7, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, e mobiluar ne menyre bashkohore

Në Shitje €77,000
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 115
*-SHITET APARTAMENT 2+1  ME SIEPRFAQE 115M2 NE ZONEN E ASTIRIT   *-APARTAMENTI ESHTE NE KATIN E 7 .  *-APARTAMENTI ESHTE NDERTIM I RI ME ASHENSORE.  *-CMIMI:77000EURO.

Në Shitje €50,000
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 72
*-SHITET APARTAMENT 1+1 TE ASTIRI, VIJA E PARE E PALLATEVE *-APARTAMENTI NDODHET NE NJE PALLAT SHUME CILESOR *-SIPERFAQJA 72 M2 *-CMIMI 50.000 EURO
fallback-no-image-3550

Në Shitje €78,700
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 114
*-ME HIPOTEKE *-KATI 7 *-NDERTIM I RI *-POZICIONI JUG *-2 TUALETE *-SIPERFAQE : 114 M2 *-ADRESA :PRANE ASTIRIT *-CMIMI :78700 EURO

Në Shitje €54,300
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 70
*-ME HIPOTEKE *-KATI 7 *-NDERTIM I RI *-BREZI I PARE *-POZICIONI VERI LINDJE *-SIPERFAQE 70M2 + 24 M2 VERANDE *-ADRESA : PRANE ASTIRIT *-CMIMI : 54300 EURO

Në Shitje €1500EUROM2
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 293
*-ME HIPOTEKE *-KATI 2 *-ME FASADE XHAMI ( I PERSHTATSHEM PER EKSPOZITORE ) *-SIPERFAQE 293 M2 *-NDODHET NE RRUGE KRYESORE *-ADRESA : PRANE ASTIRIT  *-CMIMI 1500 EURO/M2

Në Shitje €1000M2
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 150
*-AMBIENT BIZNESI NE SHITJE  *-ME SIPERFAQE  150M2. *-KATI 0 *-ME  HIPOTEK. *- ADRESA: TEK ASTIRI BREZI I DYTE I NDERTIMEVE. *- CMIMI:1000EUROM2.

Në Shitje €57,200
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 102
*-ME HIPOTEKE *-SIPERFAQE 102 M2 *-NDERTIM I RI *-KATI 7 *-VERI-PERENDIM *-CMIMI 57 200 EURO *-PRANE ASTIRIT

Në Shitje €700M2
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 125
*-APARTAMENT 2+1 ME SIPERAQE 125M2 *-MUNDESI ZGJEDHJE TE KATIT DHE POZICIONIT. *-PRANE AUNAZES SE RE TEK ASTIRI. *-CMIMI:700EURO.

Në Shitje €67,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 90.6
*-APARTAMENT 2+1 *- ME SIPERFAQE 90.6M2 *-KATI 3 *-POZICIONI VERI-LINDJE *-I MOBILUAR *-ME HIPOTEKE *-ZONA : PRANE ASTIRIT BREZI I DYTE  *-CMIMI:67 000 EURO