Me Qera €1,000
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 120
*-AMBIENT BIZNESI I PERSHTATSHEM PER ZYRE  NE BLLOK *-SIPERFAQE E AMBIENTIT 120 M2. *-KATI I 2  *-CMIMI:1000EURO NETO.

Në Shitje €232,000
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 116
*-APARTAMENT 2+1+2 TUALETE NE SHITJE NE ZONEN E BLLOKUT, PRANE “ISH VILA E ENVER HOXHES”.*-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E PESTE.*-APARTAMENTI KA POZICION JUG-LINDOR.*-APARTAMENTI ESHTE I P

Me Qera €600
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 110
*-APARTAMENT 2+1 ME QERA NE ZONEN E BLLOKUT. *-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E PESTE. *-APARTAMENTI KA POZICION LINDOR. *-APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR. *-APARTAMENTI KA SIPERFAQE 110 M2. *-ME CMIM 600

Me Qera €400
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 100
*-Apartament 2+1+wc *-I mobiluar *-Kati i 6 me ashensor *-Prane  shkolles Edit Durham

Me Qera €620
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 80
*-APARTAMENT ESHTE I MOBILUAR PLOTESISHT DHE NDODHET NE ZONEN E BLLOKUT *-SIPERFAQA E APARTAMENTIT ESHTE 80 M2  

Me Qera €650
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 120
*-Jepet hyrje 3+1 120 m2 ne bllok. *- Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati ekzistues me tulla. *- Hyrja eshte totalisht e restauruar me parket,patinime,dhe hidrosanitare. *-Eshte e pershtatsh

Me Qera €350
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 80
*-JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE ZONEN E ISH BLOKUT.TIRANE*-APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR.*- APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 4 TE NJE NDERTIM EGZISTUES.*-CMIMI:350EURO.

Në Shitje €2,000
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 150
AMBIENT BIZNESI  ME QERA ME SIPERFAQE 150M2. PRANE LIBRIT UNIVERSITAR. AMBIENTI KA PUNIME TEPER CILESORE.KA  3 KONDICIONERE.KA FASAD XHAMI. ME PAMJE NGA RRUGA KRYESORE.

Në Shitje €1300M2
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 92.5
*-APARTAMENT 3+1 NE SHITJE NE BLLOK. *-SIPERFAQE 59M2  EGZISTUESE + 33.5 M2 SHTESE E LEGALIZUAR. *-APARTAMENTI KATI 4. *-APARTAMENTI KA ORJENTIM LINDJE -PERENDIM. *-CMIMI:1300EURO M2 .

Me Qera €4,250
 • dhoma
 • banjo
 • 439
Jepet me qira ambient komercal i pershtatshem per zyra, klinike dentare, klinike estetike, agjensi turistike, zyre avokatie, call center ose tjeter. Ambienti ndodhet tek nje pallati 8 katesh ne b

Me Qera €1,350
 • dhoma
 • banjo
 • 136
Jepet me qira ambient komercal i pershtatshem per zyra, klinike dentare, klinike estetike, agjensi turistike, zyre avokatie ose tjeter. Ambienti ndodhet tek nje pallati 8 katesh ne bllok, ambient

Në Shitje €250,000
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 115
 *-SHITET APARTAMENT NE TIRANE BLLOK 2+1. * -APARTAMETI KA SIPERFAQE 115M2.* – APARTAMENTI ESHTE I ORGANIZUAR ME 1 AMBIENT NDENIE , 1 AMBIENT GATIMI E NGRENIE ME VETE. 2 TUALETE .2 DH