Në Shitje €150,000
  • dhoma
  • 1 banjo
  • 120
 Shitet ambient biznesi 120 m2 me verande 25 m2 150 mije euro afer Concord center ne rrugen 5 maji.

Me Qera €31000LEKE
  • 3 dhoma
  • 1 banjo
  • 85
*-JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 *-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 6 ME ASHENSOR. *-APARTAMENTI NDODHET PRANE QENDRES KONKORD, RRUGA 5 MAJI. *-CMIMI 31000 LEKE. *-APARTAMENTI JEPET BOSH I PA MOBILUAR. *-

Në Shitje €48,500
  • 2 dhoma
  • 1 banjo
  • 63
*-SHITET APARTAMENT 1+1. *-APARTAMENTI NDODHET NE KATI E 3 ME ASHENSOR. *-APARTAMENTI NDODHET NE RRUGEN 5 MAJI PRANE CONCORD CENTER. *-PALLATI ESHTE I RI DHE KA PUNIME TEPER CILESORE. *-SIPERFAQJA E A