Me Qera €850
  • dhoma
  • 3 banjo
  • 180
 *-Kati i tret  dhe i katert i nje vile  prane gjimnazit partizani *-siperfaqe 180 m2  *-cmimi: Me 850 euro. *-e mobiluar .