Në Shitje €145,000
  • 2 dhoma
  • 2 banjo
  • 117
*-APARTAMENT 2+1 NE SHITJE *-SIPERFAQJA E APARTAMENTIT ESHTE 117 M2 *-CMIMI I APARTAMENTIT ESHTE 145000EURO *-APARTAMENTI KA 2 TUALETE DHE NJE VERANDE *-APARTAMENTI NODHET NE KAT TE 3 *-APARTAMENTI KA