Me Qera €400
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 72
*-APARTAMENT 1+1 ME QERA NE KOMPLEKSIN  KIKA NR2. *- APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR .  *- APARTAMENTI ESHTE NE KATIN E 9. *-SIPERFAQE E APARTAMENTIT ESHTE 72M2. *- CMIMI I APARTAMENTIT 400 EUR

Në Shitje €380
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 70
*-APARTAMENT 1+1 ME QERA NE RRUGEN MEDAR SHTYLLA  TEK KOPLEKSI KIKA 2. *-APARTAMEMTIESHTE IMOBILIAR. *- APARTAMENTI ESHTE NE KATIN E 3. *- CMIMI I APARTAMNETIT  ESHTE 380EURO I DISKUTUESHEM.

Në Shitje €79,000
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 74
*-Shitet 1+1, (sip. e brendshme 65m²),  *- 2+1, i organizuar ne korridor, kuzhine me aneks, dhome gjumi, tualet, ballkon, me forma shume te rregullta,  *-siperfaqe 74 M2, kati 6, totali i k

Në Shitje €90,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 99.9
*-OKAZION, SHITET APARTAMENT 2+1 TE KOMPLEKSI KIKA 2 PRANE KOMUNES SE PARISIT *-APARTAMENTI NDODHET NE NJE NGA KOMPLEKSET DHE ZONAT ME TE MIRA TE TIRANES *-PALLATI KA SISTEM KAPOT, TERMOIZOLIM, HIDROI