Në Shitje €92000EURO
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 98.69
*-SHITET APARTAMENT 2+1 ME SIPERFAQE TOTALE 98.69M2.*-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E PARE .*-ORJENTIMI LINDJE .*-APARTAMENTI KA NJE VERANDE 12.17M2.*- APARTAMENTI NDODHET PRANE LIQENIT ARTIFICIAL.TIRA

Në Shitje €139,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 122.59
*-APARTAMENT 2+1 NE SHITJE ME SIPERFAQE 122.59M2.PRANE DIGES SE LIQENIT.TIRANE .*-ORJENTIMI LINDJE .*- PUNIME CILESORE.*- CDO GJE E RE E PAPERDORUR.*-APARTAMENTI KA HIPOTEK.*-CMIMI:139000EURO.

Me Qera €300
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 100M2
*- APARTAMENT 2+1 *- APARTAMENTI KA NJE SIPERFAQE 100M/2 *- APARTAMENTI ESHTE KATI 2 *-APARTAMENTI KA 2 TUALETE *-ADRESA: RR. PETI (PRANE LIQENIT) *-APARTAMENTI ESHTE BOSH (KA VETEM K.BUFE) *-CMIMI

Me Qera €1,500
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 130
*- JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1.*- APARTAMENTI NDODHET NE RRUGEN MARKO BOCARI.*-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 5 TENJE NDERTIMI TE RI I PAISUR ME ASHENSOR ,KAMERA SIGURIE.ETJER.*-APARTAMENTI ESHTE I O

Me Qera €900
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 137
*-APARTAMENT 2+1 ME QERA  *-SIPERFAQJA E APARTAMENTI ESHTE 137M2 *-QERAJA E APARTAMENTIT ESHTE 900 EURO *-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 5 *-APARTAMENTI KA 2 TUALETE

Me Qera €35000LEKE
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 60
*-APARTAMENT ME QERA 1+1.*-APARTAMENTI NDODHET PRANE LIQENIT ARTIFICIAL DHE KOPSHTIT ZOOLOGJIK, RRUGA PETI.*-SIPERFAQJA E APARTAMENTIT ESHTE 60 M2 DHE NDODHET NE KATIN E 2.*-APARTAMENTI ESHTE SHUME MI

Me Qera €1,500
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 140
*-APARTAMENT 2+1 *- NDERTIM I RI. *- PUNIME TEPER CILESORE. *- SIPERFAQE 140 M2. *- KATI I 4 BANIM. *-I MOBILUAR TERESISHTE. *- PAMJE E MREKULLUESHME E LIQENIT ARTIFICIAL. *- KA ASHENSORE. *-SHUME PRA

Me Qera €1,800
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 144
*-APARTAMENT 2+1. *- NDERTIM I RI. *-KATI 5. *- ORJENTIMI : VERI – JUG. *-I MOBILUAR . *- VENDENDODHJA : RRUGA SAMI FRASHERI. *-PAMJE E MREKULLUESHME E LIQENIT TE TIRANES. *- SHUME PRANE KA PISH

Në Shitje €1200M2
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 93
*-SHITET DYQAN ME SIPERFAQE 93M2. *-PRANE LIQENIT ARTIFICIAL. *-I PERSHTATSHEM PER BAR -KAFE OSE ZYRA. *-CMIMI:1200EURO M2. 

Me Qera €4,000
 • 6 dhoma
 • 4 banjo
 • 375
*-APARTAMENT  ME SIPERFAQE 375M2. *- NDETIM I RI. *-KATI I 7. *-I MOBILUAR. *- 4 TUALETE. *- PAMJE TE MEKULLUESHME. *-POZICIONI :JUG-LINDJE -VERI- PERENDIM. *-KA 1 POST PARKIMI . *-RRUGA SAMI FRA
fallback-no-image-218

Në Shitje €700
 • 1+1 dhoma
 • 1 banjo
 • 55-75
*-SHITETN APARTAMENTE 1+1. *-SIPERFAQE 55-75M2. *- NDERTIM I RI. *- ME HIPOTEK. *-CMIMI:700EUROM2. *-MUNDESI ZGJEDHJE TE KATIT. *-TEK LIQENI I THATE.