Në Shitje €78,000
  • 2 dhoma
  • 2 banjo
  • 127
Shitet dubleks, sip, 127 M2, kati 5, totalisht e rregulluar dhe mobiluar. Me hipoteke.  Ne shitje, 2+1 kati 5 dhe 6