Në Shitje €1,200
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 126
*-SHITET APARTAMENT 2+1  ME SIPERFAQE 126 M2  TEK PAZARI I RI. *- NDERTIMI RI. *- APARTAMENTI ESHTE ME HIPOTEK. *- APARTAMENTI ESHTE NE KATIN  E  2.  *- APARTAMENTI KA 2 TUALE

Me Qera €700
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 72M/2
*- AMBIENT PER ZYRA ME QERA  *- AMBIENTI  KA NJE SIPERFAQE 72M/2 *- AMBIENTI ESHTE KATI 2 *- AMBIENTI KA 2 TUALETE *- AMBIENTI ESHTE ME ASPIRIM DHE KA 2 KONDICIONERE *-ADRESA: RR. TEFTA T

Në Shitje €270,000
 • dhoma
 • banjo
 • 270
*-SHITET BIZNESI KLINIKE MJEKESORE PRANE PAZARIT TE RI, ME APARATURA DHE STAFIN TE ORGANIZUAR TASHME *-KLINIKE BASHKEKOHORE ME 12 SALLA OPERATORE, 3 SALLA STOMATOLOGJIKE, SALLE FIZIOTERAPIE, PEDIATRIE

Me Qera €50.000LEKE
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 147
*-JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 3+1 *-TOTALISHT I MOBILUAR, KATI I 6 *- RRUGA XHORXHI MARTINI, TEK PAZARI I RI *-CMIMI 60.000 MIJE LEKE

Në Shitje €83,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 80
*-APARTAMENT 2+1. *- NDERTIM I VJETER. *- KATI I 5  * JO I FUNDIT, *-SIPERFAQE 80M2. *-I RIKONSTRUKTUAR . *-I MOBILUAR. *-PRANE PAZARIT TE RI. *-ORJENTIMI JUG -LINDJE. *-CMIMI:83000EURO.

Me Qera €450
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 75
*-APARTAMENT 1+1. *-NDERTIM I RI . *-KATI I 13. *-SIPERFAQE 75M2. *-ADRESA:PAZARI I RI. *-I MOBILUAR. *-CMIMI:450EURO.