Me Qera €270
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 96
Jepet me qera shtepi me 2 dhoma gjumi dhe 1 sallon i bollshem, plus 1 banje. Hyrja ndodhet ne katin e trete&nb

Në Shitje €90,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 1000
*-APARTAMENT 2+1 NE SHITJE  TE OXHAKU, NE KRYQEZIMIN E RRUGES XHANFIZE KEKO ME  ZIHNI SAKO . *-APARTAMENT KA SIPERFAQE 100M2  *-ORJENTIMI VERO-JUG- LINDJR – PERENDIM. *-APARTAMENT

Me Qera €35000LEKE
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 120
*-APARTAMENT 2+1 ME QERA   NE PORCELAN.*-APARTAMENTI ESHTE  NE KATIN E DYTE TE NJE VILE .*-SIPERFAQE E APARTAMENTIT ESHTE 120M2.*-APARTAMENTI  KA 2 TUALETE. *-APARTAMENTI K

Në Shitje €285,000
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 173
Shitet Bar-Kafe ne rruge kryesore, ne hyrje te nje zone shume te populluar. Lokali pozicionohet ne katin e pare te nje pallati ndertuar pas vitit 2000, me akvitet biznesi mbi 15 vite. Sip. 173m2, me p

Me Qera €650
 • 7 dhoma
 • 2 banjo
 • 270
*-VILE ME QERA NE PORCELAN.  *-  VILA ESHTE NDERTIME ME 2 KATE + PAPAFINGO. *-SIPERFAQE E KATI  ESHTE 90 M2. *- SIPERFAQE E OBORRIT ESHTE 100M2. *- JEPET E MOBILUAR OSE  E BOSH . *

Në Shitje €44,291
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 68.14
*-APARTAMENT 1+1 NE SHITJE   NE PORCELAN  *-APARTAMENTI ESHTE ME SIPERFAQE 98.14M2 .  *- ORJENTIMI JUG – LINDJE . *- CMIMI : 650EUROM2. 

Në Shitje €70,420
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 100.6
*-APARTAMENT 2+1  NE PORCELAN ME SIPERFAQE 100.6M2  *-APARTAMENTI NDODHET NE KATIIN E 9  NE NJE  NDERTIM ME 10 KATE .  *-ORJWNTIMI  I APARTAMENTIT EHSTE JUG – PEREN

Në Shitje €107,520
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 128
*-APARTAMENT 3+1 NE SHITJE  NE PORCELAN. *- APARTAMENTI ESHTE DUBLEKS. *-APARTAMENTI  KA SIPERFAQE 128M2. *-APARTAMENTI  NDODHET NE KATIN   4-5 . *- APARTAMENTI KA 2 TUALETE&n

Në Shitje €84,000
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 100
*-APARTAMENT 2+1  NE SHITJE  NE PORCELAN *- APARTAMENTI ESHTE NDERTIM I RI. *- APARTAMENTI ESHTE ME SIPERFAQE 100 M2 .  *- ORJENTIMI  ESHTE JUG – LINDJE . *-KATI I PARE BANIM
fallback-no-image-3004

Në Shitje €2100M2
 • dhoma
 • banjo
 • 51
*-ME HIPOTEKE *-NDERTIM I RI *- KATI 1 *-AKSES NGA RRUGA KRYESORE DHE NGA BRENDA PALLATIT *-SIPERFAQE:51 M2 *-CMIMI 2100 /M2 I DISKUTUESHEM *- ADRESA : PORCELAN, PRANE TELEVIZIONIT KLAN