Me Qera €40000LEKE
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 70
*-APARTAMENT 2+1 ME QERA PRANE BANKES SE SHQIPERISE. *-APARTAMENTI ESHT I MOBILUAR. *-KATI I 3 *- CMIMI 40000LEKE 

Me Qera €950
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 87
*-Jepet me Qera Zyre e Re, ne Qender, e mobiluar plotesisht,Rruga (Kajo Karafili), *- Kati 1, Rruga (Kajo Karafili), *- Ndertim  i ri (1 vit), prane  ish-Lidhjes se Shkrimtareve. *-Zyre tep

Me Qera €300
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 78
*-apartament 1+1,me qera  *-Kat 5, *-siperfaqe 78m2, *-cmimi:35.000l  Pallati me ashensor *-i mobiluar.  Cmimi 300 EURO,  *- ne qender prane universitetit UFO.

Me Qera €480
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 104
 *-APARTAMENTI KA VENDODHJE TE PERKRYER NE  QENDER TE TIRANES 3 MINUTA LARG SHESHIT SKENDERBEJ   *-APARTAMENTI KA SIPERFAQE 104M2  *-APARTAMENTI KA 2 DHOMA GJUMI 1 SALLON 2 TU

Me Qera €450
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 110M/2
*- APARTAMENT ME QERA 2+1 *- APARTAMENTI KA NJE SIPERFAQE 110M/2 *- APARTAMENTI ESHTE KATI 4 *-APARTAMENTI KA 2 TUALETE *-ADRESA: TE SELVIA (PRANE SHKOLLES SERVETE MACI) *-APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR

Me Qera €400
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 90
APARTAMENT 2+1 ME QERA.*- APARTAMENTI KA SIPERFAQE 90M2.*- APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 2.*- ORIENTIMI I APARTAMENTIT ESHTE LINDJE.*- VENDENDODHJA E APARTAMENTIT ESHTE PRANE RESTORANT PIAZA. *-

Me Qera €500
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 120
*-APARTAMENT 2+1 ME QERA *-SIPERFAQJA E APARTAMENTIT ESHTE 120 M2 *-APARTAMENTI NDODHET NE KAT TE 10 PALLAT TE RI *-QERAJA E APARTAMENTIT ESHTE 500 EURO I DISKUTUESHEM

Në Shitje €115,000
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 100
*-APARTAMENT 2+1 NE SHITJE *-APARTAMENTI KA SIPERFAQJE 100 M2 *-APARTAMENTI KA CMIM 115000 EURO *-APARTAMENTI NDODHET NE KAT TE 8 PALLAT TE RI *-APARTAMENTI I PAJISUR ME HIPOTEKE

Në Shitje €1,100
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 80
*-SHITEN 2 APARTAMENTE PRANE NJERI-TJETRIT. *-1+1 ME SIPERFAQE 65 M2 DHE 2+1ME SIPERFQE 80M2.*-APARTAMENTET JANE ME HIPOTEK.*-APARTAMENTET NDODHEN PRANE SHESHIT AVNI RUSTEMI DHE DHE MINISTRISE SE

Në Shitje €1,100
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 65
*-SHITEN 2 APARTAMENTE PRANE NJERI-TJETRIT. *-1+1 ME SIPERFAQE 65 M2 DHE 2+1ME SIPERFQE 80M2.*-APARTAMENTET JANE ME HIPOTEK.*-APARTAMENTET NDODHEN PRANE SHESHIT AVNI RUSTEMI DHE DHE MINISTRISE SE

Në Shitje €58,000
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 40
*-APARTAMENT 1+1 NE SHITJE  *- APARTAMENTI NDODHET NE NDERTIM TE RI. *-  APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 7.PA SHENSORE *-APARTAMENTI KA  DOKUMENTACION TE RREGULLT. *- VENDODHJA E APARTAM

Në Shitje €84,000
 • 1+1 dhoma
 • 1 banjo
 • 74
*-AMBJENT ZYRE NE SHITJE *-AMBJENTI ZYRES NDODHET NE KATIN E 2 *-SIPERFAQJA E AMBJENTIT TE ZYRES ESHTE 74 M2 *-CMIMI I AMBJENTIT TE ZYRES ESHTE 84000 EURO