Me Qera €1,200
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 120
*- APARTAMENT 2+1 ME 2 TUALETE. *- ME QERA. TEK STADIUMI DINAMO.*- APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E TRETE (I PERSHTATSHEM DHE PER ZYRA). *- SIPERFAQJA E APARTAMENTIT ESHTE 120m2. *- CMIMI: 1200 EUR
fallback-no-image-31408

Me Qera €550
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 100
      JEPET ME QERA : Apartament 2+1 në zonën e Bllokut ? ?Apartamenti ndodhet në katin e IV- të banim, me një sip. prej 100m², prane ish gardes, ?Përbëhet nga një sallon i ma

Me Qera €450
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 85
*-Tek garda afër liqenit artificial, jepet apartament me qera, kati i 4-ërt. *-I mobiluar me të gjitha kushtet. *-2+1+sallon i madh + 2 tualete *-Çmimi 450 euro  

Në Shitje €350
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 80
Jepet apartament 2+1 me qera Ne katin e 8, me siperfaqe 80 m2 Prane “Kompleksi Vizion Plus” Cmimi: 350 Euro                      &nbs

Me Qera €550
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 100
Jepet me qera apartament 2+1  Vendodhja: te Ish Ekspozita Kati i 13 Me siperfaqe 100 m2 I mobiluar Cmimi: 550 euro ne muaj

Në Shitje €240
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 65
Apartament 2+1  I mobiluar Gjysme bodrum, i pershtatshem per studente Cmimi 30000 leke

Me Qera €280
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 70
Apartament 2+1 me qera  I mobiluar Ne afersi te koloseut kati 2 Cmimi 35000 leke

Me Qera €400
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 100
*-Apartament 2+1+wc *-I mobiluar *-Kati i 6 me ashensor *-Prane  shkolles Edit Durham

Me Qera €600
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 110
*-Apartament 2+1 *-I mobiluar *-Ndertim i ri me ashensor *-Ne bllok