Me Qera €350
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 75
*- Siperfaqja 75 m2 *- Kati i dyte *- Me parket *- Mobilim bashkekohor edhe i ri *- Ndodhet te Rruga e Durresit *- 350 euro ne muaj

Me Qera €450
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 140
*- Apartament Dubleks me siperfaqe 140 m2. *- I organizuar ne ambient ndenieje, ambient gatimi , 3 dhoma gjumi , 2 tualete me verande. *- I mobiluar shume mire. *-RrugaFerit Xhajko *-Cmimi: 450 Euro

Me Qera €200
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 100
*-Jepet me qera 2+1, 100 M2,  *-Kati 3, 2 banjo,  *-I mobiluar

Me Qera €240
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 65
*-Jepet me qera 1+1, 65 M2, *- I mobiluar

Me Qera €280
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 75
PERBALLE INXHINIERISE SE NDERTIMIT, Rr.”Muhamet Gjollesha”, 75 M2, 35.000 leke i diskutueshemJepet me qera 2+1, 75 M2, kati 2, pjeserisht i mobiluar, e pershtatshme per banim dhe zyra .

Me Qera €270
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 96
Jepet me qera shtepi me 2 dhoma gjumi dhe 1 sallon i bollshem, plus 1 banje. Hyrja ndodhet ne katin e trete te nje pallati me 8 kate te ndertuar ne vitin 2004. E gjithe hy
fallback-no-image-30044

Me Qera €450
 • dhoma
 • banjo
 • 500
*- TRUALL 500 M2 I RRETHUAR ME MUR *- TRUALLI MUND TE PERDORET PER MAGAZINIM TE JASHTEM, SERVIS MAKINASH, KONCESIONAR OSE BIZNESE TE TJERA TE NGJASHME *- AKSESI ESHTE SHUME I MIRE ME RRUGEN KRYESORE

Me Qera €240
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 62
*-APARTAMENT 1+1 ME QERA  NE RRUGEN MUHAMET GJOLLESHA PRANE KRYQEZIMIT TE 21 *-APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR *- APARTAMENYI NDODHET NE KATIN 4 *- CMIMI :30000LEKE .

Në Shitje €76,000
 • 4 dhoma
 • 1 banjo
 • 86
*-SHITET APARTAMENT 2+1 *-TOTALISHT I MOBILUAR  *-KATI I 6 PA ASHENSOR *-SHTEPI E RESTAURUAR *-SIPERFAQJA 86 M2 *-1 SOXHORNO , 2 DHOMA GJUMI , 1 DHOME GATIMI , 1 BANJO  *-TEK RRUGA  E D

Me Qera €35000LEKE
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 100
*-JEPET ME QERA APARTAMENT *-2+1 *-SIPERFAQJA 100M2 *-NDODHET PRANE ELEONORES *-TOTALISHT E MOBILUAR ME MOBILJE BASHKEKOHORE *-SHTEPI SUPER KOMODE PER FAMILJARE *-NE ZONE SHUME TE MIRE *-CMIMI 35.000

Me Qera €30000LEKE
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 100
*-APARTAMENT ME QERA *-2+1 *-PRANE INXHINIERISE SE NDERTIMIT *-E  MOBILUAR *-KATI I 2 I NJE VILE *-CMIMI 30.000 LEKE TE REJA

Me Qera €30000LEKE
 • dhoma
 • banjo
 • 100
*-JEPET ME QERA  *-DYQAN *-100M2 *-RR.FORTUZI *-CMIMI 30.000 LEKE