Me Qera €31000LEKE
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 85
*-JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 *-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 6 ME ASHENSOR. *-APARTAMENTI NDODHET PRANE QENDRES KONKORD, RRUGA 5 MAJI. *-CMIMI 31000 LEKE. *-APARTAMENTI JEPET BOSH I PA MOBILUAR. *-

Në Shitje €770M2
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 63
*-SHITET APARTAMENT 1+1. *-APARTAMENTI NDODHET NE KATI E 6 ME ASHENSOR. *-APARTAMENTI DISPONON DOKUMENTACION TE RREGULLT. *-APARTAMENTI NDODHET NE RRUGEN 5 MAJI PRANE CONCORD CENTER. *-PALLATI ESHTE I

Në Shitje €48,500
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 63
*-SHITET APARTAMENT 1+1. *-APARTAMENTI NDODHET NE KATI E 3 ME ASHENSOR. *-APARTAMENTI NDODHET NE RRUGEN 5 MAJI PRANE CONCORD CENTER. *-PALLATI ESHTE I RI DHE KA PUNIME TEPER CILESORE. *-SIPERFAQJA E A

Në Shitje €60,000
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 87
*-APARTAMENT 2+1. *-SIPERFAQE 87 METER2. *-KATI I 4, PALLAT I RRI. *-VENDNDODHJA: RRUGA 5 MAJI, PRANE CONCORD CENTER. *-APARTAMENTI NDODHET NE NJE ZONE SHUME TE ZHVILLUAR SI NGA ANA EKONOMIKE DHE INFR

Në Shitje €75,000
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 108
*-APARTAMENT 2+1. *- NDERTIM I RI. *-SIPERFAQE 108M2. *-ME HIPOTEK. *- RRUGA 5 MAJI. PRANE QENDRES CONCORD. *-CMIMI:75000EURO.