Me Qera €40000LEKE
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 120
*-APARTAMENT 2+1 ME QERA NE RRUGEN E DURRESIT  *-APARTAMENTI EHSTE I MOBILUAR. *-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 7. JO ASHENSORE. *- APARTAMENTI ESHTE 120 M2  *-CMIMI I APARTAMENTIT 40.000 LE

Me Qera €300
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 65
*-APARTAMENT 1+1. NE RRUGEN E DURRESIT  PRANE ISH AMBASADES JUGOSLLAVE. *- APARTAMENTI ESHTE NE KATIN E 1. *- APARTAMENTI ESHTE ME HYRJE NGA RRUGA KRYESORE. *-APARTAMENTI ESHTE I MOBIOLUAR. *- C

Me Qera €350
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 100
*-APARTAMENTI NDODHET NE RRUGEN E DURRESIT *-APARTAMENTI KA SIPERFAQE 100 M2 *-APARTAMENTI ESHTE I PAJISUR ME SALLON NDENJE AMBJENT GATIMI  2 TUALETE   *-APARTAMENTI ESHTE TOTALISHT I MO

Me Qera €290
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 45
*-GARSIONERE NDODHET NE KATIN E PARE  *-GARSIONERE NDODHET NE RRUGEN E DURRESIT *-GARSIONERE KA 1 DHOME, 1 ANEKS DHE 1 BANJO  *-GARSIONERE KA SIPERFAQE 45 M2 *-GARSIONERE KA  CMIM 290

Në Shitje €67,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 78
*-APARTAMENTI NDODHET AFER “ZOGUT TE ZI” *-APARTAMENTI KA SIPERFAQE 78 M2 *-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E KATERT  *-APARTAMENTI KA DY DHOMA , NJE TUALET DHE DY BALLKONE *-APARTAME

Me Qera €300
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 60
*-APARTAMENT 1+ ME QERA  NE RRUGEN E DURRESIT PRNAE HOTEL KOLOSEU . *-APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR. *-APARTAMEMTI KA SIPERFAQE  60 M2 . *-APARTAMENTI ESHTE NE KATIN E 3.  *-CMMI: 300 EU

Me Qera €38000LEKE
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 100
*-APARTAMENT 3+1  NE RRUHEN E DURRESIT PAS GJIMBAZIT QEMAL STAFA.. *-APARTAMENTI  KA  SIPERFAQE  100M2   *- APARTAMENT  NDODHET NE KATN E  4.JO I FUNDIT . *-APA

Me Qera €30000LEKE
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 60
*-APARTAMENT 1+1 ME QERA *-SIPERFAQJA E APARTAMENTIT ESHTE 60 M2 *-APARTAMENTI NDODHET NE KAT TE 2 PALLAT EKZISTUES *-QERAJA E APARTAMENTIT ESHTE 30000 LEKE

Me Qera €450
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 120
*-JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1. *-APARTAMENTI ESHTE TOTALISHT I MOBILUAR ME KUSHTE MODERNE. *-APARTAMENTI KA VERANDE TE MADHE ME PAMJE TE LIRE NGA QYTETI QE I JEP MUNDESINE E NJE AMBJENTI SHLODHES E R

Në Shitje €1000M2
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 88
*-APARTAMENT 2+1 NE SHITJE *- NDERTIM I VJETER. *-SIPERFAQE 88 M2. *- ORJENDIMI: VERI -LINDJE, JUG – PERENDIM. *- KATI I 3. *- VENDENDODHJA: RRUGA E DURRSIT PRANE SHKOLLES QEMAL STAFA. *-CMIMI:1

Në Shitje €78,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 84
*-SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 RRUGA E DURRESIT *-PALLAT EKZISTUES I RIKONSTRUKTUAR *-TOTALISHT I MOBILUAR, ME IZOLIM AKUSTIK DHOMA E GJUMIT *-SIPERFAQJA 84 M2 *-CMIM 78.000 EURO

Me Qera €32.000LEKE
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 80
*-JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 I RIKONSTRUKTUAR *-I PERSHTATSHEM PER BANIM OSE ZYRE *-SIPERFAQJA 80 M2 *-RRUGA E DURRESIT PERBALLE GJIMNAZIT QEMAL STAFA *-CMIMI 32.000 LEKE NE MUAJ