Me Qera €600
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 110
*-APARTAMENT 2+1 ME QERA. *- APARTAMENTI ESHTE ME SIPERFAQE 110M2. *- APARTAMENTI NDODHJET NE KATIN E 5. *-APARTAMENTI NDODHET NE NDERTIM TE RI. *- APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR. *- VENDODHJA E APRTAME

Me Qera €600
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 120
*-APARTAMENT 2+1 ME QERA.*-VENDENDODHJA :RRUGA E ELBASANIT.TIRANE.*-I MOBILUAR TERESISHT.*-KATI I 7.*-CMIMI:600EURO.

Në Shitje €104,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 74
*-APARTAMENT NE SHITJE 1+1. *-VENNDODHJA: RRUGA E ELBASANIT PRANE FAKULTETIT FILOLOGJIK *-SIPERFAQE: 74 M2. *-KATI I 4. *-APARTAMENTI ESHTE ME HIPOTEKE. *-CMIMI 1400 EURO / M2 *-APARTAMENTI NDODHET NE

Në Shitje €180,000
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 260
*-APARTAMENT 3+1. *- NDERTIM I RI. *- KATI I 9. *- SIPERFAQE 260M2. *-KA HIPOTEK. *-VENDENDODHJA: RRUGA E ELBANSANIT. *-CMIMI:180.000EURO.
fallback-no-image-11859

Me Qera €40000LEKE
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 90
*-JEPET ME QERA *-AMBJENT BIZNESI *-90 M2 *-1 BANJO *-PERDORET PER LLOTO DYQAN LOKAL *-RRUGA E ELBASANIT PRANE AMBASADES AMERIKANE *-40.000 LEKE  TE REJA.

Me Qera €400
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 135
*-APARTAMENT 1+1. *-SIPERFAQE 91M2+64M2 VERAND. *-KATI I 5.  *- NDERTIM ME 11 KATE. *-I MOBILUAR. *- VENDENDODHJA:RRUGA E ELBASANIT .PRANE ETC. *-CMIMI:400EURO.

Me Qera €350
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 90
*-APARTAMENT ME QERA 2+1. NE RRUGEN E ELBASANIT PRANE ISH 7 XHUXHAVE. *- I MOBILUAR  TERESISHTE. *- KATI I 3. *- ORJENTIMI JUG-VERI -PERENDIM. *- NDERTIM I VJETER. *- CMIMI:350EURO.

Me Qera €1,000
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 160
*-APARTAMENT 3+1 PRANE AMBASADES AMERIKANE ME QERA . *-APARTAMENTI KA SIPERFAQE 160M2. *-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 2.  *-APARTAMENTI KA ORJENTIM LINDJE. *-PUNIMET JANE BASHKEKOHORE. *- CMIMI

Me Qera €390
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 98
*-RRUGA ALI VISHA, *-SIPERFAQA 98M2 *-PALLAT I RI 6 KATESH *-AHENSOR DHE MUNDESI PARKIMI *-KATI I 4 *- 2 BANJO DHE 2 BALLKONE *-CMIMI 390EURO NE MUAJ