Me Qera €400
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 106
*-Rr. “Kavajes”,, karshi Zonjes se Keshillit te Mire, perbri Alpha Bank,, *- 106 M2, *- 400 euro  *-2 banjo, kati 3, ashensor   *-Përshkrim  *-Jepet me qera 2+1, 106

Në Shitje €185,000
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 135M2
*- SHITET AMBIENT BIZNESI *- AMBIENTI KA NJE SIPERFAQE 135M/2 *- AMBIENTI ESHTE KATI 2 *-AMBIENTI KA 1 TUALET *-ADRESA: RRUGA KAVAJES (PRANE CONDOR CENTER) *- AMBIENTI NDODHET NE PALLAT T

Me Qera €400
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 87
*-APARTAMENT 2+1 ME QERA *-SIPERFAQJA E APARTAMENTIT ESHTE 87 M2 *-QERAJA E APARTAMENTIT ESHTE 400 EURO *-APARTAMENTI NDODHET NE KAT TE 6 ME ASHENSOR *-APARTAMENTI KA 1 TUALET DHE BALLKON TE MADH

Në Shitje €95,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 92
*-AMBJENT BIZNESI NE SHITJE *-ABJENTI ESHTE 92 M2 *-CMIMI I AMBJENTIT ESHTE 95000 EURO *-AMBJENTI NDODHET NE KAT TE 2 PRANE RRUGES KRYESORE

Në Shitje €135,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 100
*-APARTAMENT 2+1 NE SHITJE *-SIPERFAQJA E APARTAMENTIT ESHTE 100 M2 *-CMIMI I APARTAMENTIT ESHTE 135000EURO *-APARTAMENTI NDODHET NE KAT TE 12  *-APARTAMENTI ESHTE I PAJISUR ME HIPOTEKE

Në Shitje €94,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 92
*-APARTAMENT 2+1 NE SHITJE *-APARTAMENTI NDODHET NE KAT TE 2  *-SIPERFAQJA E APARTAMENTIT ESHTE 92 M *-CMIMI I APARTAMENTIT ESHTE 94000 EURO *-APARTAMENTI ESHTE I PAJISUR ME HIPOTEKE
fallback-no-image-20194

Me Qera €1,500
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 150
*-JEPET ME QERA ZYRE *-ZYRA NDODHET NE RRUGEN E KAVAJES PRANE PALLATIT ME SHIGJETA. *-ZYRA NDODHET NE KATIN E 5 TE NJE PALLATI TE RI *-FASADE XHAMI *-ZYRA ESHTE E NDARE NE DISA AMBJENTE *-SIPERFAQE 15

Me Qera €2,990
 • dhoma
 • banjo
 • 285.6
*-AMBJENT BIZNESI ME QERA.*-JEPET ME QERA SUPER AMBJENT PER BIZNES*-AMBJENTI ESHTE SHUME I PERSHTATSHEM PER CALL CENTER, KLINIKA MJEKSORE, ZYRA ETJ*-KATI 1. SIPERFAQE 285.6 M2, CMIMI 2.990 Euro/ MUAJ.

Me Qera €4,100
 • dhoma
 • banjo
 • 283.4
*-AMBJENT BIZNESI ME QERA.*-JEPET ME QERA SUPER AMBJENT PER BIZNES*-AMBJENTI ESHTE SHUME I PERSHTATSHEM PER CALL CENTER, KLINIKA MJEKSORE, ZYRA ETJ*-KATI 0, SIPERFAQE 283.4 M2, CMIMI 4.100 Euro/ MUAJ.

Me Qera €7,000
 • dhoma
 • banjo
 • 568
*-AMBJENT BIZNESI ME QERA.*-JEPET ME QERA SUPER AMBJENT PER BIZNES*-AMBJENTI ESHTE SHUME I PERSHTATSHEM PER CALL CENTER, KLINIKA MJEKSORE, ZYRA ETJ*-AMBJENTI ESHTE I NDARE NE 2 KATE ME NJE SIPERFAQE T

Në Shitje €250,000
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 300
*-SHITET SHTEPI PRIVATE. *-SHTEPI 2 KATESHE ME SIPERFAQE 300 M2 TRUALL DHE 100 M2. *-CMIMI 250000 EURO I DISKUTUSHEM. *-SHTEPIA NDODHET AFER PALLATIT ME SHIGJETA DHE KA DALJE NGA TE DYJA ANET E SHTEPI

Me Qera €35000LEKE
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 105
*-APARTAMENT ME QERA 2+1. *-KATI I 4 ME ASHENSOR. *-SIPERFAQE 105 M2. *-CMIMI 35000 LEKE. (3 MUAJ PARADHENIE) *-VENDNDODHJA: RRUGA E KAVAJES  PRANE GLOBE. *-APARTAMENTI KA 2 DHOMA, 2 TUALETE DHE