Me Qera €320
  • 1 dhoma
  • 1 banjo
  • 36
*-APARTAMENTI NDODHET NE RRUGEN MYSLYM SHYRI  *-APARTAMENTI KA NJE DHOME GJUMI, KUZHINE , NJE TUALET DHE NJE BALLKON   *-APARTAMENTI KA  SIPERFAQE 36 M2 *-APARTAMENTI KA MOBILIM B
fallback-no-image-22779

Me Qera €300
  • 1 dhoma
  • 1 banjo
  • 50
*-APARTAMENT 1+1 ME QERA *-SIPERFAQJA E APARTAMENTIT ESHTE 50 M2 *-QERAJA E APARTAMENTIT ESHTE 300 EURO *-APARTAMENTI NDODHET NE KAT TE 4 ME ASHENSOR

Me Qera €300
  • 2 dhoma
  • 1 banjo
  • 70 M2
*-APARTAMENT 1 +1 ME QERA. *-SIPERFAQE APARTAMENTI: 70M2 *-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 8, ME ASHENSOR. *-APARTAMENTI ESHTE I KOMPLETUAR SHUME MIRE ME KUSHTE BASHKEKOHORE. *-VENDDODHJA: RRUGA MYSLYM