Me Qera €25000LEKE
  • 2 dhoma
  • 1 banjo
  • 110
*-APARTAMENTI NDODHET NE RRUGEN URA ,PRANE RAJONIT 4 *-APARTAMENTI KA 2 DHOMA DHE NJE TUALET  *-APARTAMENTI KA SIPERFAQE 110 M2 *-APARTAMENTI NDODHET NE ATIN E PARE TE NJE NDERTESE PRIVATE