Në Shitje €55,000
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 76
*- Apartament 2+1 *- Siperfaqja 76 m2 *-Kati i dyte *- i rikonstruktuar *- Me hipoteke *- Ne qender te Kombinatit *- 55 000 euro 

Në Shitje €97,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 110
Apartament 2+1 . Siperfaqe 110 m2. Kati i trete. Pozicioni Lindje. I restauruar. I mobiluar. Me hipoteke Mbrapa Piaces Cmimi: 97000 Euro

Në Shitje €70,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 66
*-Apartament 2+1prane 21 Dhjetorit *-Ne katin e 5 (i fundit), i rikonstruktuar *-I mobiluar *-Me siperfaqe 66 m2 *-Cmimi: 70 000 Euro

Në Shitje €155,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 96
Apartament ne shitje 2+1 Rr. Gjik Kuqali,prane  Stdiumit Dinamo Kati i pare Me siperfaqe 96 m2 Pozicioni jug Me hipoteke Cmimi 155 000 euro

Në Shitje €80,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 100
Apartament 2+1 +1 wc.  Ndertim cilesor me sistem ngrohje ftohje dhe tualet te kompletuar. Pozicioni lindje perendim Me hipoteke Kodra pa shkuar te restorant 2 Luanet 800 euro/m2 ( i diskutueshem)

Në Shitje €130,000
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 180
*-Shitet apartament  Rr. Haxhi.H.Dalliu,prane fakultetit te shkencave te natyres  Siperfaqja totale 180 m2, siperfaqe banimi 84.5 + siperfaqe verande 95.5 m2.  Hapesira e banimit organi