Në Shitje €149,000
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 132
*-Shitet apartament 132 m2.*-Kati 2 pallat iri.*-2 ballkone. *-2 banjo. *-3 dhoma. *-Totalish e mobiluar.*-Super okazion.

Në Shitje €76,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 75
*-Shitet Apartament 1+1 *- 73 M2, kati 4 banim.   *-Me hipoteke.  Prane Kompleksit Kika II,  *-79.500 euro te mobiluar. 76000 euro bosh

Në Shitje €150,000
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 120
 Shitet ambient biznesi 120 m2 me verande 25 m2 150 mije euro afer Concord center ne rrugen 5 maji.

Në Shitje €78,000
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 127
Shitet dubleks, sip, 127 M2, kati 5, totalisht e rregulluar dhe mobiluar. Me hipoteke.  Ne shitje, 2+1 kati 5 dhe 6

Në Shitje €75,000
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 82
*-SHITET APARTAMENT  *-2+1 *-TOTALISHT I MOBILUAR  *-NDODHET TEK ZOGU I ZI *-82M2 *-CMIMI 75.000 EURO  *-KATI I 4  *-PALLAT I VJETER *-SHTEPI TOTALISHT E RIKONSTRUKTUAR , E SHTRUAR
fallback-no-image-194

Në Shitje €90M2
 • dhoma
 • banjo
 • 5600
*-SHITET TRUALL  ME SIPERFAQE 5600M2. *- ME  BALLE NE RRUGEN KRYESORE 40M. *-AKSESE DHE ME RRUGEN DYTESORE. *-ME DOKUMENTACION TE RREGULLT. *-CMIMI:90EUROM2.