Me Qera €350
  • 2 dhoma
  • 1 banjo
  • 60
*-APARTAMENTI ESHTE ME PAMJE TE BALLKONIT DHE DHOMES SE NDENJES NGA RRUGA KRYESORE *-APARTAMENTI ORGANIZOHET 1 DHOME 1 KUZHINE BALLKON, SALLON , DHOME NDENJE TE GJITHA AMBJENTET TE KOMPLETUARA DHE I M