Me Qera €25000LEKE
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 42
*-DYQAN ME QERA NE RRUGEN SIRI KODRA BUZE RRUGE . *- DYQANI KA SIPERFAQE 42 M2. *- CMIMI:25000LEKE .

Në Shitje €1400M2
 • 2 dhoma
 • banjo
 • 92.15M2
*-APARTAMENT  2+1 NE SHITJE TEK SIRI KODRA . -* APARTAMENTI  ESHTE ME SIPERFAQE 92.15M2. *-APARTAMENTI KA 1 TUALET. *- APARTAMENTI ESHTE ME  FASAD TE  VENTILUAR DHE SISTEM KAPOT. *

Në Shitje €57,000
 • 1 dhoma
 • banjo
 • 50
*- APARTAMENT  1+1  NE SHITJE NE RRUGEN SIRI KODRA. *- SIPERFAQE  E APARTAMENTIT 50 M2 . *-KATI I 5. *- CMIMI:57000EURO.

Me Qera €550
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 80
*-Jepet me qera ambjent biznesi ne  rrugen Siri Kodra.  *-Apartamenti ndodhet ne kati I, *-Apartamenti  ka akses direkt ne rrugen kryesore dhe eshte investuar per t

Me Qera €600
 • dhoma
 • banjo
 • 200
Jap me qera ambient biznesi 200 m² .Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi (banke,supermarket,lokal etj.).Ambienti ndodhet ne rrugen Siri Kodra PRANE  frigoriferit, ne rruge kryesore

Me Qera €25000LEKE
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 60
*APARTAMENT  1+1 ME QERA  NE RRUGEN BESA APARTAMENTI  KA SIPERFAQE 60M2. . APARTAMENTI ESHTE NE AKTIN E 2.APARTAMENTI KA  1 TUALET.  –

Me Qera €2M2
 • dhoma
 • banjo
 • 750
MAGAZIN ME QERA  BLLOKU I MAGAZINAVE TEK SIRI KODRA. *- SIPERFAQE  E MAGAZINES ESHTE 750M2. *-CMIMI: 2 EURO M2 . MAGAZINA ESHTE E ORGANIZUAR NE 3 KATE.

Me Qera €400
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 125
 *-APARTAMENT ME QERA 2+1  NE RRUHEN SIRI KODRA. *- APARTAMENTI KA SIPERFAQE 125M2. *-APARTAMENTI NDOSHET NE KATIN E 6. *-APARTAMENTI KA 2 TUALETE.  *-APARTAMENTI KA 2 GARAZHE  *-