Me Qera €30000LEKE
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 40
 *-Apartament  me qera 1÷1 tek rruga Sulejman Delvina, *-apartamenti eshte i kompletuar ,gjithashtu i përshtatshme dhe per zyra.*-Çmimi 300mij lek

Me Qera €2,500
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 150
*-AMBIENT BIZNESI ME QERA  ME SIPERFAQE 150M2.PRANE STADIUMIT DINAMO. *- AMBENTI  ESHTE SHUME I PERSHTATSHEM PER BANK, SHOU ROOM. ETJER .  *- AMBIENTI ESHTE ME FASAD  XHAMI NE RRUG

Me Qera €30000LEK
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 65M2
-*APARTAMENT ME QERA PRANE STADIUMI DINAMO -*APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR -* APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E KATERT, TE NJE PALLATI 5 KATESH -* CMIMI 30.000 LEKE

Me Qera €40000LEKE
 • 2 dhoma
 • banjo
 • 85
*-APARTAMENT 2+1  ME  QERA    ME SIPERFAQE 85M2 .PRANE STADIUMIT DINAMO. *- APARTAMENTI NDODHET NE NDERTIM TE RI. *-  APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 7 . *- APARTAMENTI EHSTE I

Në Shitje €165,000
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 108
*-APARTAMENT 2+1 NE SHITJE  PRANE STADIUMIT DINAMO. *-APARTAMENTI KA SIPERFAQE 108M2.  *-APARTAMENTI KA SISTEM CILLER . *-APARTAMENTI ESHTE NEKATIN E 5. *- APARTAMENTI ESHTE  ORJENTIM&n

Në Shitje €1500M2
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 96
*-SHITET APARTAMENT 2+1.PRANE STADIUMIT DINAMO *- APARTAMENTI KA SIPERFAQE 96M2. *-APARTAMENTI KA ORJENTIM JUG. *- APARTAMENTI KA 1 TUALET. *- APARTAMENTI ESHTE ME HIPOPTEK. *- APARTAMENTI KA PUNIME C
fallback-no-image-22354

Me Qera €800
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 110
*-APARTAMENT  ME QERA 2+1. *- I PERSHTATSHEM  PER ZYRA. *-SIPERFAIA E APARTAMENTIT ESHTE 110M2. *- APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 5. *- VENDESHNODHJA E APARTAMENTIT ESHTE PRANE STADIUMIT DIN

Me Qera €750
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 60
*-AMBIENT PER ZYRE ME QERA.*- SIPERFAQE E 60 M2.*-VENDENDODHJA PRANE STADIUMIT DINAMO.*- KATI I 2.*- CMIMI 750 EURO.
fallback-no-image-21237

Me Qera €1,350
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 160
*-BAR – RESTORANT  ME QERA *- BARI ESHTE I MOBILUAR.. *- SIPERFAQE E VERANDES 85M2+ SIPERFAQE E BRENDSHMWE 75M2. *- VENDENDODHJA : PRANE STADIUMIT DINAMO. *-CMIMI: 1350EURO.

Në Shitje €30,000
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 160
*-SHITET BIZNES I NGRITUR BAR RESORANT. *- BAR RESTORANTI EHSTE I MOBIOUAR TERESISHT. *-SIPERFAQIA E AMBIENTIT TE BRENDSHEM ESHTE 75M2. *- AMBIENTI KA VERANDE  ME SIPEFAQE 85M2. *- QERAJA E AMBIE

Me Qera €2,000
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 140
*-AMBJET BIZNESI ME QERA.*-SIPERFAQE 84 M2 + 50 M2 VERANDE.*-AMBJENTI NDODHET PRANE SHKOLLES VASIL SHANTO DHE ESHTE I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ AKTIVITETI, SI PASTICERI, DYQAN RROBASH, PARUKERI, FARMA

Me Qera €400
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 85
*-PRANE STADIUMIT DINAMO, ME PAMJE NGA STADIUMI DHE RRUGA KRYESORE *-2+1, KATI I 8, PALLAT I RI ME ASHENSOR *-TOTALISHT I MOBILUAR, I PERSHTATSHEM PER FAMILJARE