Me Qera €30000LEKE
  • 1 dhoma
  • 1 banjo
  • 60
*-apartament 1+1 me qera i mobiluar  prane UET. *- ndertim i ri . kati i 5. *- cmimi:30000leke .

Me Qera €400
  • 3 dhoma
  • 2 banjo
  • 88
*-APARTAMENT ME QERA 2+1. *-KATI I 9 ME ASHENSOR. *-SIPERFAQE: 88 M2. *-VENDNDODHJA: PRANE UET *-APARTAMENTI PERBEHET NGA 3 AMBJENTE, 2 BANJO DHE 1 BALLKON. *-CMIMI: 400 EURO / MUAJ *-APARTAMENTI ESHT