Në Shitje €73,900
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 70
*-APARTAMET1+1 NE SHITJE PRANE RING CEMTER. *-APARTAMENTI KA SIPERFAQE 62M2 NETO E 70 M2 BRUTO. *- APARTAMENTI ESHTE ME HIPOTEK. *- APARTAMENTI ESHTE NE KATIN E 7 ME  ASHENSORE . *-ORJENTIMI LIND

Në Shitje €820EURM2
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 122
*-APARTAMENTI NDODHET PRANE ZOGUT TE ZI *-APARTAMENTI KA NJE DHOME GJUMI , AMBIENT GATIMI, SOXHORNO ,DY TUALETE DHE DY BALLKONE *-APARTAMENTI KA SIPERFAQE 122 M2 *-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN

Në Shitje €63,960
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 78
*-GARSIONERE NDODHET PRANE  ZOGUT TE ZI  *-GARSIONERE KA SIPERFAQE 78 M2 *-GARSIONERE KA NJE DHOME, NJE KUZHINE , NJE TUALET DHE NJE BALLKON *-GARSIONERE NDODHET NE KATIN  E KATERT TE

Në Shitje €300
 • dhoma
 • banjo
 • 37
*-JEPET ME QERA AMBIENT PER ZYRE ME SIPERFAQE 37M2.  *-ZYRA NDODHET NE NJE NDERTIM TE RI  NE KATIN E 6.  *-VENDENDODHJA RING CENTER. *-CMIMI:300EURO    
fallback-no-image-23185

Me Qera €350
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 75
*-APARTAMENT 1+1 ME QERA  TEK ZOGU I ZI. *-APARTAMENTIN KA SIPERFASQE 75M2. *-APARTAMENTI KA SIPERFAQE VERANDE 25 M2. *-APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR.  *-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 6. *-C

Në Shitje €104,000
 • 1+1 dhoma
 • 1 banjo
 • 104
*-APARTAMENT 1+1 NE SHITJE PRANE ZOGUT TE ZI I PERSHTATSHEM PER 2+1. *-APARTAMENTI ESHET ME PUNIME CILESORE DHE BASHKEKOHORE. *-APARTAMENTI ESHTE I ARREDUAR ME CDO GJE TE RE. *- SIPERFAQIA ESHTE 104 M
fallback-no-image-22459

Në Shitje €76,000
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 70
*-APARTAMENT 1+1   NE SHITJE  SIPERFAQE 70 M2  *-KATI I 7. *- VENDENDODHJA :PRANE ZOGUT TE ZI. *-CMIMI: 76000 EURO
fallback-no-image-22454

Në Shitje €76,000
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 70
*-APARTAMENT 1+1  NE SHITJE ME SIPERFAQE 70 M2  *-KATI I 7. *- VENDENDODHJA :PRANE ZOGUT TE ZI. *-CMIMI: 76000EURO.

Me Qera €400
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 120
*-APARTAMENT 3+1 ME QERA *-SIPERFAQJA E APARTAMENTIT ESHTE 120 M2 *-QERAJA E APARTAMENTIT ESHTE 400 EURO *-APARTAMENTI NDODHET NE KAT TE 6 PALLAT I RI

Me Qera €370
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 55
*-APARTAMENT ME QERA 1+1 *-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 5 *-SIPERFAQE APARTAMENTIT 55 M2. *-CMIMI 370 EURO. *-APARTAMENTI NDODHET NE RRUGEN MINE PEZA. *-APRTAMENTI ESHTE I SAPORINOVUAR ME MOBILJE TE

Me Qera €400
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 110
*-APARTAMENT 2+1. *- NDERTIM I RI. *- KA ASHENSORE. *- PJESERISHTE I MOBILUAR. *- KATI I 4. *- VENDENDODHJA : PRANE ZOGUT TE ZI. *- CMIMI:400EURO I DISKUTUESHEM.