Me Qera €280
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 75
PERBALLE INXHINIERISE SE NDERTIMIT, Rr.”Muhamet Gjollesha”, 75 M2, 35.000 leke i diskutueshemJepet me qera 2+1, 75 M2, kati 2, pjeserisht i mobiluar, e pershtatshme per banim dhe zyra .
fallback-no-image-30793

Me Qera €280
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 90
AmbientI perbehet nga dy dhoma gjumi ,nje sallon pritje ,guzhin,koridorr e banjo. Pallati Shallvare me pamje perballe shatervanit. Kati I 5 .Me dopjo termoizolim kunder te nxehtit e te ftohtit ,dopjo

Me Qera €400
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 100
*-APARTAMENTI NDODHET NE BULEVARDIN BAJRAM CURRI *-APARTAMENTI ESHTE I PERSHTATSHEM PER ZYRA *- PA TAKSA

Me Qera €800
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 135
*-JEPET ME QERA ZYRE *-135 M2 *-2 BANJO *-2 BALLKONE *-NJE MAGAZINE *-DEPO *-DY KORRIDORE *-NJE HOLL  *-RRUGA PJETER BOGDANI  *-PRANE VILES SE ENVER HOXHES *-KATI I 7

Me Qera €30.000LEKE
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 28
*-ZYRE ME QERA *-TEK 21 DHJETORI *-RRUGA E KAVAJES *-32 M2 *-27 M2 TE PERDORSHME *-ME SHKALLE NGA JASHTE *-300 MIJE LEKE NE MUAJ 

Me Qera €1,250
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 173.8
*-AMBIENT BIZNESI  ME SIPERFAQE  173.8 M2. *-ME SISTEM QENDROR NGROHJE -FTOHJE LATERAL PERIFERIK E CENTRAL NE TAVAN. *-HYRJE NE RRUGE KRYESORE. *- KA ASHENSOR. *-ESHTE I ORGANIZUAR  NE

Me Qera €5M2.
 • dhoma
 • banjo
 • 3000
*-AMBIENT BIZNESI ME SIPERFAQE 3000M2. *- NDERTIM  ME 4 KATE. *-CMIMI:5 EUROM2. *-VENDENDODHJA PRANE FUSHES SE AVIACIONIT.