Me Qera €620
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 80
*-APARTAMENT ESHTE I MOBILUAR PLOTESISHT DHE NDODHET NE ZONEN E BLLOKUT *-SIPERFAQA E APARTAMENTIT ESHTE 80 M2
fallback-no-image-30170

Në Shitje €75,000
 • 4 dhoma
 • 2 banjo
 • 750
SHITET VILE ME SUPER CMIM NE NDROQ. 750 M2 TRUALL DHE 220 M2 NDERTIM. I ORGANIZUAR NGA 1 DHOME,1 TUALET DHE SALLON I BOLLSHEM NE KAT 1. 3 DHOMA,1 TUALET,SALLON DHE BALLKON NE KATIN 2. SHTEPI E VECUAR,
fallback-no-image-29683

Me Qera €1,000
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 168
APARTAMENT 2+1 *-Bllok, prane  ambasades  kosovare . *-siperfaqe  e apartamenti: 168 M2, *-cmimi apartamentit :1000 euro *-3 dhoma, 2 banjo, 3 ballkone ,1 depo, vetem me kundrabuf

Me Qera €650
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 120
*-Jepet hyrje 3+1 120 m2 ne bllok. *- Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati ekzistues me tulla. *- Hyrja eshte totalisht e restauruar me parket,patinime,dhe hidrosanitare. *-Eshte e pershtatsh

Me Qera €600
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 90
*-Jepet me qera apartament 2+1.Ish blloku Tirane. *-Siperfaqia e apartamentit eshte 90 m2.  *-Apartamenti eshte i pershtatshem per banim dhe ambient biznesi.  *-Per banim apartamenti eshte i

Me Qera €500
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 107
*-APARTAMENT 2+1 ME QERA PRANE SHESHIT WILLSON. *-APARTAMENTI ESHTE I RIKONSTRUKTUAR DHE I SHTRUAR ME PARKET. *-APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR. *-CMIMI:500EURO

Me Qera €350
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 80
*-JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE ZONEN E ISH BLOKUT.TIRANE*-APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR.*- APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 4 TE NJE NDERTIM EGZISTUES.*-CMIMI:350EURO.

Me Qera €345
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 60
*-APARTAMENT 1+1  ME QERA  NE RRUGEN ABDYL FRASHERI . *-APARTAMENTI  KA SIPERFAQE 60 M2. *-  *-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 4. *- CMIMI: 345EURO ME TAKSA TE PERFSHIRA.

Me Qera €35000LEKE
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 100
*-APARTAMENT 1+1  I PERSHTATSHEM PER ZYRA ME QERA PRANE FAKULTETIT JURIDIK. *- SIPERFAQE  E APARTAMENTIT ESHTE 100 M2. *- APARTAMENTI ESHTE NE KATIN E 5. *-CMIMI:35000LEKE .

Me Qera €25000LEKE
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 40
*-APARTAMENT  ME QERA 1+1  PRANE SHESHIT WILLSON. APARTAMENTI KA SIPERFAQE 40M2.  AORTAMENTI ESHTE I MOBILUAR. *- APARTAMENTI  ESHTE NE KATIN E 2. *- CMIMI 25.000 LEKE NETO

Në Shitje €2,000
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 150
AMBIENT BIZNESI  ME QERA ME SIPERFAQE 150M2. PRANE LIBRIT UNIVERSITAR. AMBIENTI KA PUNIME TEPER CILESORE.KA  3 KONDICIONERE.KA FASAD XHAMI. ME PAMJE NGA RRUGA KRYESORE.

Në Shitje €1300M2
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 92.5
*-APARTAMENT 3+1 NE SHITJE NE BLLOK. *-SIPERFAQE 59M2  EGZISTUESE + 33.5 M2 SHTESE E LEGALIZUAR. *-APARTAMENTI KATI 4. *-APARTAMENTI KA ORJENTIM LINDJE -PERENDIM. *-CMIMI:1300EURO M2 .